کد خبر: ۶۹۷۶۴۸۰
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

امیر حاتمی اعلام کرد که تا پایان دولت طرح ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح را به پایان می‌رسانیم.

وزیر دفاع در خصوص ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای نیروهای مسلح توضیحاتی ارائه دادبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم امضا تفاهم همکاری ساخت 100 هزار واحد مسکونی بین وزارت راه و شهرسازی و وزات دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ما در این توافق نامه کارگروه مشترکی را میان دو وزارتخانه پیش‌بینی کردیم تا نیازمندی‌ها را برسی کنند. اگر بتوانیم از امکانات و مقدورات دو وزارت خانه استفاده کنیم، می‌توانیم بخش اعظمی از نیاز در این بخش را تامین کنیم.

وی افزود: تامین مسکن نیروهای مسلح یک کار جاری است و این 100 هزار واحد به اقدامات مسکن‌سازی نیروهای مسلح اضافه می‌شود. قرار است این 100 هزار واحد مسکونی را در ظرف 2 سال باقی مانده دولت انجام دهیم. اراده جدی در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و وزارت راه و شهرسازی و بانک‌ها برای تحقق این تفاهم‌نامه وجود دارد. 

وزیر دفاع گفت: در نیروهای مسلح طرح گسترده‌تری در قالب طرح حکمت وجود دارد که بر اساس آن کارکنان با 15 سال خدمت صاحب خانه شوند البته عقب ماندگی‌هایی وجود دارد که باید جبران شود.

وی افزود: نیروهای مسلح زحمت‌کش‌ترین قشر جامعه هستند که بخشی از مهمترین کارها یعنی تامین مرزها و حراست از مرزها در صعب العبورترین مناطق برعهده آنان است. گاهاً چندین ماه در مرزها باقی می‌مانند و وزارت دفاع هم وظیفه دارد که بخشی از نیازهای آنها را تامین کند، البته بخش اعظمی از منابع مالی را خود نیروها تامین می‌کنند. اگر نگاه واقع بینانه‌ای به خطراتی که متوجه نیروهای مسلح است، صورت بگیرد همه خوشحال خواهند شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر