کد خبر: ۶۹۷۷۵۷۳
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷

رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس کشور در نشست بامدیر کل صدا و سیما‌ی مرکز ایلام گفت:در هفته دفاع مقدس ۶ موزه با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد که یکی از آن‌ها در استان ایلام است.

موزه دفاع مقدس ایلام افتتاح می شود

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، جعفری  رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس کشور با اشاره به رشادت‌های مردم استان ایلام در دوران ۸ساله دفاع مقدس گفت:با افتتاح موزه دفاع مقدس در استان، جوانان، نوجوانان و دانشجویان بیش از گذشته با جانفشانی و فداکاری مردم ایلام و رزمندگان جان برکف دوران دفاع مقدس آشنا می‌شوند.


وی با اعلام آمادگی برای ساخت فیلم‌ها و سریال‌هایی با موضوع دفاع مقدس و نمایش رشادت و پایمرد‌ی مردم استان ایلام در این دوران گفت:سازمان سینمایی بنیاد حفظ آثار و نشر آثار دفاع مقدس آماده همکاری و مشارکت با صدا و سیمای مرکز ایلام برای ساخت این گونه آثار ارزشمند می‌باشد.

مدیر کل صدا و سیما‌ی مرکز ایلام هم در این نشست با اشاره به رمز ماندگاری انقلاب اسلامی گفت:نام انقلاب اسلامی ایران به برکت خون پاک شهیدان امروز در همه دنیا پر طنین و پر صلابت است.

بازوند به ۴۳۰ کیلو متر مرز مشترک بین استان ایلام و کشور عراق اشاره کرد و افزود:افتتاح موزه دفاع مقدس ضمن نشان دادن گوشه‌های پنهان ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان دوران دفاع مقدس و همچنین پایمردی مردم استان ایلام، برکات زیادی برای نظام به همراه داشته ویکی از رموز ماندگاری انقلاب است.

وی از همکاری سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس با صدا وسیمای مرکز ایلام باهدف حمایت از تولید آثار فاخر دفاع مقدس خبرداد وگفت:علیرغم زحمات قابل تقدیر برنامه سازان استان ایلام در تولید و نشر آثار دفاع مقدس، به نظر می‌رسد ناگفته‌های زیادی از این دوران به جامانده که می‌توان با زبان هنر آن را به زیباترین شکل ممکن به نسل جوان منتقل نمود.

مدیر کل صداوسیمای مرکز ایلام از آمادگی رسانه استانی برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس وپوشش زنده برنامه‌های مربوط به این ایام خبر داد وافزود:صدا وسیمای مرکز ایلام با استفاده ار توان همه نیرو‌های خود، ویژه برنامه‌های این ایام را به صورت زنده از محل موزه دفاع مقدس در بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس تولیدو از شبکه‌های استانی و سراسری به نمایش می‌گذارند.

 

انتهای پیام/ع

افتتاح موزه دفاع مقدس  در ایلام 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر