کد خبر: ۶۹۷۸۲۵۱
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
تاریخ انتشار : ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
کد خبر : ۶۹۷۸۲۵۱

روایت زندگی شهید مدافع حرم محمد بلباسی از کودکی تا شهادت، به زودی منتشر می‌شود.

برای زِین اَب؛ روایت زندگی شهید بلباسی منتشر می شودبه گزارش حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد بلباسی از شهدای مدافع حرم است که در منطقه «خان طومان» سوریه حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری به همراه دیگر همرزمانش به درجه رفیع شهادت نائل شد و پیکر مطهرش نیز هنوز به وطن بازنگشته است‌.

وی متولد ۱۳۵۷ است و ولادت و بزرگ شدن سه فرزند خود را دید؛ اما زینب او بعد از شهادتش در دفاع از حریم اهل بیت (علیهم السلام) در عملیات مستشاری در خان طومان سوریه، دیده به جهان گشود. پدر چشم از این جهان فروبست، ولی دیدگان او نظاره گر این طفل از آسمان‌هاست.

شخصیت چند بعدی محمد بلباسی، کتاب را خواندنی و قابل توجه کرده است. خواننده پس از خواندن این اثر، با مفهوم صحیح آتش به اختیار بودن و البته روحیه جهادی شهید در مقاطع مختلف از عمر کوتاه، اما پربرکتش آشنا می‌شود و می‌فهمد که اگر انسان از زمان خود به درستی استفاده کند و به هر اتفاقی در وقت و جایگاه خودش رسیدگی نماید، دیگر هیچ چیز در زندگی قضا نمی‌شود.

قطعاً مخاطبان این کتاب پس از مطالعه آن با محمد بلباسی در زندگی شخصی اش، اردو‌های جهادی، خادمی شهدا، جهاد با نفس، سرزندگی و نشاط در امور مختلف، سفر‌های راهیان نور، مدیریت جهادی در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، سفر به سوریه، و مواردی دیگر همراه خواهند شد. اگر کسی قصد پاگذاشتن در مسیر تدریجی تکامل انسانی، همراه با سیرۀ عملی را دارد، خوانِش کتاب «برای زِین اَب» را به او توصیه می‌کنیم. «برای زِین اَب» با حمایت لشکر ۲۵ کربلا و به قلم سمیّه اسلامی و فاطمه قنبری، به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر