کد خبر: ۶۹۷۸۹۱۲
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

قرار است آخرین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی جودو کارگران قبل از اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا در تهران برگزار شود.

به گزارش خبرنگار حوزه کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان سومین دوره از مسابقات المپیک کارگران در سال ۲۰۱۹ قرار است از تاریخ ۹ تیر تا ۱۶ تیر ماه در شهر توتوسای اسپانیا برگزار می شود و از کشور ایران در رشته‌های مختلف ورزشی حضور خواهند داشت و با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت. یکی از همین رشته‌ها جودو کارگران است که قرار است در این رقابت‌ها به میدان رود و با رقیبان قدرتمند خود به مبارزه بپردازد.

تیم ملی جودو کارگران ایران که در ۲ دوره قبلی این مسابقات، که در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ در کشور‌های ایتالیا و لتونی برگزار شده بود توانست به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

جودوکاران کارگر کشورمان پیش از اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا چند مرحله اردو را در شهر‌های مختلف کشور از جمله اصفهان و بابلسر را برگزار کرده اند و قرار است که آخرین مرحله اردوی آماده سازی خود را پیش از اعزام به مسابقات جهانی در تهران برگزار کنند.

این اردو از تاریخ ۴ تیر ماه تا ۹ تیر ماه برگزار می‌شود و پس از پایان این اردو تیم ملی جودو کارگران ایران برای شرکت در مسابقات جهانی اسپانیا عازم این کشور خواهد شد.

تیم ملی جودو کارگران ایران در بخش آقایان ۷ ورزشکار و در بخش بانوان ۴ ورزشکار را با خود به همراه خواهد داشت.

در بخش آقایان: محمد جمالی، حمید رضا سجادی فر، سعید مرادی، محمد رضا سعیدی، حیدر زحمتکش، محمد عباس نژاد و حمید رضا پاپی حضور خواهند داشت و در بخش بانوان نیز: سحر چغلوند، مهشید شیخ آر پناهی، ساناز اروندی و آزیتا شکاری با رقیبان خود به مبارزه خواهند پرداخت.

اعضای کادر فنی تیم ملی جودو کارگران ایران را سعید قمی به عنوان سرمربی تیم ملی، محمد وحید پور اسفندیار و سید مهدی پورحسینی به عنوان کمک مربی در این مسابقات را تشکیل خواهند داد.


بیشتر بخوانید:

آقایی: جاکارتا میدان نبرد قدرت‌هاست / اولین زن ایرانی رنکینگ جهانی جودو هستم

محجوب جا زد، یا جازده شد؟


انتهای پیام/

جودو کارگران در مسیر سومین قهرمانی جهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر