کد خبر: ۶۹۷۸۹۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
حجت الاسلام محمدحسنی:

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: آمریکا ۴۰ سال است می‌خواهد به ایران حمله کند، اما نمی‌تواند چرا که اطلاعات این کشور از ما ناقص است.

آمریکا از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در بازگشت به ایران ناکام استبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  حجت‌الاسلام و المسلمین «عباس محمدحسنی» در جمع کارکنان پادگان شهید نفس الامری شهر بانه، به اهمیت آموزش‌های حفاظتی اشاره و تاکید کرد: دشمن اگر همه تجهیزات حمله را در اختیار داشته، اما اطلاعاتی از وضعیت رقیب نداشته باشد هرگز حمله نمی‌کند، آمریکا ۴۰ سال است می‌خواهد به کشور ما حمله کند، اما نمی‌تواند چرا که اطلاعاتش درباره امکانات و تجهیزات نظامی راهبردی ایران ناقص است.

وی ادامه داد: هر قدر که اطلاعات ما قوی‌تر و اطلاعات دشمن ضعیف‌تر باشد هیچ گاه غافلگیر نمی‌شویم بنابراین باید حواسمان را کاملاً جمع کنیم و کوچک‌ترین اطلاعاتی به کسانی که به آن‌ها مربوط نیست، ندهیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تصریح کرد: به عنوان یک ایرانی مسلمان بر ما واجب است از هرگونه اطلاعاتی که ممکن است امنیت کشور را مستحکم کند، دریغ نکرده و با حفاظت اطلاعات همکاری مومنانه داشته باشیم تا همه راه‌های نفوذ دشمن علیه خود را سد کنیم.

حجت الاسلام محمد حسنی به این فرمایش حضرت امام (ره) مبنی بر اینکه حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است، اشاره کرد و گفت: نظامیان کشور واجبی بزرگ را عهده دار هستند که حفظ آن از نماز هم بالاتر است، زیرا اگر کشور اسلامی نباشد نماز، و اصول و فروعات دین هم نخواهد بود.

وی با تاکید بر به اینکه سرباز زینت کشور و مایه افتخار ملت است، افزود: اگر سرباز نباشد، کشور از دست می‌رود و وقتی کشور از دست برود همه چیز نابود خواهد شد. وظیفه سربازی فراتر از شغل است، چون شرافت بالایی دارد و به عبارتی نوعی تکلیف الهی و آسمانی است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خاطرنشان: اگر بخواهیم این تکلیف مهم و مقدس را درست انجام دهیم و دشمن نتواند به ناموس، کشور، و دین ما نگاه کج کند، نخست باید آموزش‌های نظامی خود را به روز، آموزش‌های عقیدتی را درست و آموزش‌های حفاظتی خود را دقیق بیاموزیم.

انتهای پیام/
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر