کد خبر: ۶۹۷۹۳۸۹
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

پلیس راه مازندران از بعدازظهر پنجمین روز تابستان محدودیت‌های ترافیکی را در جاده‌های استان اعمال می‌کند.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته از ساعت ۱۲ ظهر فردا چهارشنبه ۵ تیرماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه هشتم تیرماه در جاده‌های استان اعمال می‌شود.

وی با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج - چالوس، افزود: آمدوشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۳ بعد از ظهر روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۸ تیرماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.
 
رئیس پلیس راه مازندران گفت: پلیس راه در محل آمدوشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۶ بعداز ظهر روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه از مرزن آباد به کرج یک طرفه خواهد بود.
 
سرهنگ علیرضا قدمی از ممنوعیت رفت و آمد همه تریلر‌ها در جاده هراز خبر داد و گفت: آمد وشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۵ تیرماه و از ساعت ۹ صبح تا ۲۴ روز‌های پنج شنبه و جمعه ۶ و ۷ تیرماه ماه از این جاده ممنوع است.
 
 وی با اشاره به محدودیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های استان، افزود:آمد وشد موتور سیکلت‌ها به استثنایی موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ ظهر فردا چهارشنبه ۵ تیرماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۸ تیرماه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در جاده های استان را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.
 
انتهای پیام/آاعمال محدودیت ترافیکی پلیس راه در جاده‌های استان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر