کد خبر: ۶۹۷۹۹۲۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
سالاری مطرح کرد؛

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: استقلال مالی و اداری سازمان موضوع بسیار مهم است چرا که حق الناس در دست ماست.

استقلال مالی و اداری سازمان تامین اجتماعی موضوع مهمی استبه گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی سالاری مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در مراسم معارفه خود اظهار کرد: توفیق دارم با تصمیم جناب وزیر در جمع شما باشم و با حمایت جناب شریعتمداری و رئیس جمهور فعالیت خودم را آغاز کنم.

سالاری گفت: درباره بحث اصلاحات پارامتریک باید راهبردی را تنظیم کنیم؛ همچنین در بحث اصول حسابداری بیمه‌ای منسجم‌تر تصمیم بگیریم.

وی ادامه داد: استقلال مالی و اداری سازمان تامین اجتماعی موضوع بسیار مهمی است چرا که حق الناس در دست ماست و باید بهترین خدمات را ارائه دهیم.

مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی افزود: امیدواریم با دریافت مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت بتوانیم بهترین خدمات را با کمک خرد جمعی به شرکای سازمان ارائه دهیم.

سالاری با بیان اینکه بنا ندارم در دو سال باقی مانده از دولت دوازدهم تغییر و تحولاتی اساسی ایجاد کنم، گفت: در صورتی تغییرات ایجاد می‌شود که مدیران اعلام عدم توانایی و همکاری کند.

وی بیان کرد: بنده به دلیل حضور در پارس جنوبی با محیط کار صنعتی و کارگری آشنایی دارم و خدمت به کارگر از دغدغه جدی بنده است و امیدواریم با کمک دولت در سطوح مختلف بتوانیم خدمات خوبی را برای کارگران ارائه دهیم.

وی افزود:هدف سازمان تامین اجتماعی این است که بتواند به جامعه کارگری ارائه خدمات دهد و باید از تمامی ظرفیت ها در این مسیر استفاده کرد.

سالاری بیان کرد : برای رسیدن به اهداف سازمان انسجام کارکنان و بدنه مدیریتی است و از تمام منابع انسانی خود در این زمینه استفاده کنیم تا خدمات بهتری ارائه دهیم.

انتهای پیام /

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر