کد خبر: ۶۹۷۹۹۵۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰

فرمانده سپاه عاشورا گفت: شهید حامد جوانی تربیت یافته مکتب انقلاب است.

شهید حامد جوانی تربیت یافته مکتب انقلاببه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،سردارعابدین خرم  فرمانده سپاه عاشورا در مراسم گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت شهید حامد جوانی از شهدای مدافع حرم در مسجد فاطمیه تبریز، با اشاره به اینکه اگر چه این شهید عزیز مظلومانه به شهادت رسید، اما الگوی جامعه ما گردیدو با مقاومت استقامت و عزتش هم در نزد خدا ازامتحان الهی سرفراز بیرون آمد و هم با شهادت خود به جبهه مقاومت اسلامی و میهن عزیزمان عزت بخشید.

وی همچنین با بیان اینکه به لطف خدا امروز یک میلیون جوان آماده مقابله با جبهه استکبار هستند، تصریح کرد: این مطلب برای ما افتخار بزرگی است و باید سعی کنیم تاریخ از یاد‌ها نرود همانگونه که در جنگ‌های جهانی اول ودوم سردمداران استکبار با وجود اینکه رضاشاه اعلام بی طرفی کرده بود، اما در عرض ۷ روز کشور را تکه تکه کردند و رضا شاه تسلیم انگلیسی‌ها شد.


وی با تاکید بر اینکه همان روز رهبر حکیم وروشن بین و بابصیرت ما آن سوی مرز‌های ایران اسلامی را می‌دیدند و هم اهداف و سیاست‌های شیطانی دشمن و آن‌هایی که تولیدکننده جریان تصویری بودند را می‌دیدند: در جریان تکفیر اگر خدایی نکرده رهبر عزیزمان امام خامنه‌ای تدبیر نمی‌کردند و فتوا نمی‌دادند این جوانان مجاهد در آنجا دفاع نمی‌کردند، اما این‌ها ایستادند و نگذاشتند تکفیری‌ها حتی یک قدم به حریم آل الله نزدیک شوند.


وی ادامه داد: همه این‌ها در اثر شهامت و شجاعت این شهدای عزیز است در حالی که دشمنان با یاوه گویی‌های خود، ایران اسلامی را تهدید می‌کنند، اما از مقاومت فرزندان ما ترس و وحشت دارند.

 

شهید «حامد جوانی» در اردیبهشت ماه سال ۹۴ پس از بار‌ها اعزام به سوریه، به شدت از ناحیه سر و بدن مجروح شد و در تیرماه همان سال به فیض شهادت نائل آمد.

 

انتهای پیام/

چهارمین سالگرد شهادت شهید حامد جوانی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر