کد خبر: ۶۹۸۰۵۳۸
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران:

فرجود با اشاره به اینکه برای ثبت نام کاندیداها کارتابلی تعریف شده، گفت: از این جهت دیگر نیازی به مراجعه حضوری داوطلبان به مناطق شهرداری نیست.

رأی گیری انتخابات شورایاری‌ها به صورت الکترونیک برگزار می‌شود / فرآیند ثبت نام کاندیداها غیر حضوری استبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد فرجود رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، صبح امروز در اولین گردهمایی افتتاح هیئت‌های باشگاهی مناطق ۲۲ گانه پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران که در تالار ایوان شمس برگزار شد، گفت: از روزی که انتخابات شورایاری‌ها مطرح شد، تلاش کردیم تمام فرآیند الکترونیک باشد و به سمت برگزاری الکترونیکی انتخابات می‌رویم.

وی با بیان اینکه فرآیند رأی گیری الکترونیک است، اظهار کرد: سامانه‌ای طراحی شده که ثبت نام کنندگان با مراجعه به آن حساب کاربری خود را تعریف می‌کنند و در موعد مقرر هم شروع به رأی گیری می‌کنیم.

فرجود با بیان اینکه در فرآیند ثبت نام کارتابل الکترونیکی کمک کرده تا مراجعه حضوری نداشته باشیم، گفت: این انتخابات تمام ملاحظات انتخاب‌های دوره قبلی را دارد و موضوعی که در این دوره بسیار مهم است، موضوع آموزش است و تمام فرآیند باید جزء به جزء آموزش داده شود و علاوه بر بدنه اجرایی که در انتخابات شرکت می‌کنند، ۴۰۰ نفر نیروی پشتیبان نیز نیاز داریم.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با اشاره به اینکه بخشی از صندوق‌های رأی گیری از تهران و بخشی از شهر‌های دیگر تأمین می‌شود، اظهار کرد: صندوق‌ها در ۴ نقطه شهر دپو می‌شوند و سپس به حوزه‌های رأی گیری ارسال خواهند شد.

وی در خصوص کسانی که برای ثبت نام این شورایاری‌ها مشکل دارند، اظهار کرد: این افراد می‌توانند به دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه کرده و فرآیند آن‌ها انجام شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر