کد خبر: ۶۹۸۰۶۳۶
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند قاچاق مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاروان پلیس در شهرستان مهرستان خبر داد.

غافلگیری سوداگران مرگ در کمینگاه پلیس /انهدام باند قاچاق مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاروان پلیسبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، پایگاه خبری پلیس ؛سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با کسب خبری مبنی بر جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان مسلح از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان مهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی مهرستان که در این عملیات با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و تیم‌هایی از ماموران انتظامی شهرستان "خاش" همراه بودند صبح روز گذشته اعضای این باند قاچاق را در یکی از محور‌های کوهستانی شهرستان مهرستان شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

سردار قنبری تصریح کرد: تکاوران پلیس پس از کنترل نامحسوس و قرار گرفتن سوداگران مرگ در منطقه کمین پلیس، درگیری مسلحانه با آنان را آغاز و پس از ۲ ساعت سرانجام با آتش پرحجم پلیس؛ اعضای این باند با رها کردن محموله مواد مخدر به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی با اشاره به هلاکت یک سوداگر مرگ و دستگیری ۲ تن از اعضای این باند عنوان کرد: در پاک سازی از منطقه، ۲ تن و ۲۶۰ کیلو و ۵۷۰ گرم تریاک، ۲۲۳ کیلو و ۵۷۰ گرم حشیش، ۱۰ کیلو و ۵۸۰ گرم مرفین، ۱۴ کیلو و ۶۰۰ گرم سایر مواد مخدر، در مجموع ۲ تن و ۵۰۹ کیلوگرم مواد مخدر، ۲ دستگاه وانت، ۳ قبضه اسلحه کلاش، ۵ تیغه خشاب حاوی ۱۴۸ فشنگ جنگی، یک قبضه اسلحه کمرشکن ساچمه زنی، یک قبضه کلت کمری به همراه یک تیغه خشاب و ۵ فشنگ نیز کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند حرفه‌ای قاچاق خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در تمام نقاط استان و هوشیاری پلیس در شناسایی باند‌های قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود و چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.

انتهای پیام/ع

کشف مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر