کد خبر: ۶۹۸۱۰۹۶
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل جنایت پارک بهزادی تهرانپارس خبر داد و گفت: نزاع سه دوست منجر به قتل یکی از آن‌ها شده بود.

قتل پایان دوستی سه دوستبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، اظهار کرد: بیست و هشتم شهریور ماه سال گذشته از طریق کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهران پارس یک مورد نزاع منجر به فوت در بیمارستان امام حسین (ع) به اداره دهم (ویژه قتل) پلیس آگاهی پایتخت اعلام شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از وصول خبر بلافاصله تیمی از کارآگاهان اداره دهم و تیم بررسی صحنه قتل تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ به همراه قاضی کشیک ویژه قتل راهی بیمارستان شدند. در بررسی اولیه مشخص شد مقتول جوانی ۲۲ ساله از تبعه افغانستان است که در اثر اصابت سلاح سرد به سر و گردن دچار خون ریزی شدید شده که پس از ۷ روز اقدامات درمانی متاسفانه در تاریخ پنجم مهر ماه فوت کرده است.

وی افزود: کارآگاهان با آغاز تحقیقات میدانی خود در خصوص شناسایی قاتل متواری به محل وقوع قتل واقع در پارک بهزادی در میدان رهبر رفته، که با بررسی و تحقیقات هویت قاتل شناسایی نشد.

سرهنگ گودرزی ابراز داشت: با انجام اقدامات پلیسی و شناسایی برادر مقتول کارآگاهان موفق به شناسایی ۲ تن از دوستان صمیمی مقتول در همان محدوده تهران پارس شدند و با هماهنگی مقام قضائی متهمان دستگیر و به اداره دهم منتقل شدند.

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت اضافه کرد: در بازجوئی اولیه متهمان که منکر هر گونه جنایت شدند، فرد سومی را عامل قتل معرفی کردند که در نهایت مخفیگاه متهم اصلی پرونده که فردی ۲۴ ساله بود در تهرانپارس شناسایی و دستگیر شد.

وی عنوان داشت: متهم اصلی پرونده که در بازجوئی انجام شده منکر هر گونه جنایتی بود در نهایت در سی ام خرداده ماه امسال، اقرار کرد: به همراه سه تن از دوستانم در روز واقعه به پارک بهزادی واقع در میدان رهبر حاضر شدیم که بر سر موضوعی دعوایمان شد تا اینکه این دعوا به یک درگیری منجر و در این هنگام با سلاح سردی که همراهم بود ۲ ضربه به سر و گردن مقتول زدم و به سرعت از محل متواری شدم.

سرهنگ گودرزی با اعلام این خبر، گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به قتل با قرار صادره از سوی مقام قضائی وی برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ می‌باشد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر