کد خبر: ۶۹۸۲۳۴۵
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
۰۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
کد خبر : ۶۹۸۲۳۴۵

بازیکنان سرباز بعد از اتمام خدمت باید به تیم قبلی برگردند.

آخرین وضعیت بازیکنان سرباز تیم تراکتورسازیبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،فریبرز محمودزاده مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت : در مورد وضعیت بازیکنان سرباز در لیگ برتر باید، بگویم هر بازیکنی که به عنوان سرباز در یک یگان خدمتی حضور دارد، باید بلافاصله بعد از اتمام دوران خدمت سربازی‌اش به باشگاه ثابت و تحت قرارداد خود برگردد این مسئله در مورد ۳ بازیکن سرباز ذوب‌آهن یعنی احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی مهدی‌پور هم صدق می‌کند.

وی افزود: اگر یگان خدمتی برای بازیکن سرباز اضافه خدمت نیز در نظر بگیرد بازیکن در دوره اضافه خدمت نمی‌تواند دیگر برای آن باشگاه بازی کند و باید به قرارداد خود با باشگاه قبلی متعهد باشد.

مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: سازمان لیگ اجازه تخلف را به هیچ باشگاهی در این زمینه نخواهد داد.

محمودزاده ادامه داد: حضور این ۳ بازیکن سرباز ذوب‌آهن در تراکتورسازی و بازی آن‌ها در فصل گذشته برای تیم تبریزی کاملا قانونی بوده و هیچ تخلفی در این زمینه صورت نگرفته است، زیرا این بازیکنان به عنوان سرباز در یگان مربوطه خدمت مقدس سربازی را طبق قوانین مصوب جمهوری اسلامی ایران و مجوز‌های صادره از سوی ستاد کل نیرو‌های مسلح انجام دادند. ذکر این نکته هم ضروری است که در ۲ فصل اخیر مجوز‌های لازم از سوی این ستاد برای باشگاه تراکتورسازی به صورت سالانه در خصوص جذب و استفاده بازیکن سرباز صادر شده و برای فصل ۹۹-۹۸ نیز باید ابتدا مجوز از سوی ستاد کل نیرو‌های مسلح برای جذب بازیکن سرباز صادر شود. فصل گذشته بر اساس مصوبه ستاد نیرو‌های مسلح تراکتورسازی مجاز به جذب ۵ بازیکن سرباز بود.

مدیر کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: تصویب قوانین خدمت مقدس سربازی مربوط به نهاد‌های بالادستی نظام جمهوری اسلامی ایران است که همه باید به این قوانین احترام بگذاریم و فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران نیز از این امر مستثنی نبوده و باشگاه ذوب‌آهن نیز در همین راستا این ۳ بازیکن را در اختیار باشگاه تراکتورسازی قرار داد که بعد از اتمام خدمت سربازی‌شان باید به باشگاه ذوب‌آهن برگردند.

 

انتهای پیام/

 

سازمان لیگ اجازه تخلف را به هیچ باشگاهی در این زمینه نخواهد داد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر