کد خبر: ۶۹۸۴۹۵۳
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۷

استاندار کرمانشاه گفت:مردم برای ساخت مسکن مهرهای اسلام آباد طلای‌های زن و بچه خود را فروختند روا نیست افرادی به اعتماد این قشر ضعیف و محروم جامعه خیانت کنند.

دستگاه قضایی با مقصرین مسکن مهرهای اسلام‌آباد و سرپل‌ذهاب با قاطعیت برخورد کندبه گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه ، بازوند استاندار کرمانشاه عصر یکشنبه ۹ تیرماه در نشست شورای مسکن استان اظهار داشت:دستگاه قضایی با مقصرین مسکن مهرهای اسلام‌آباد و سرپل‌ذهاب با قاطعیت برخورد کند.

وی  گفت: مردم برای ساخت مسکن مهرهای اسلام آباد طلای‌های زن و بچه خود را فروختند روا نیست افرادی به اعتماد این قشر ضعیف و محروم جامعه خیانت کنند.


بازوند افزود: مسکن مهرهای اسلام آباد با وجود فاصله ۱۰۰ کیلومتری از کانون زلزله، تخریب شده‌اند و این نشان از یک قصور بزرگ دارد.


وی ادامه داد: هیچ توجیحی برای این قصور وجود ندارد و از دادستان محترم تقاضا دارم همانند مقصرین بیمارستان اسلام، احکام مقصرین مسکن مهرهای سرپل ذهاب و اسلام آباد را هم هرچه زودتر صادر کنند‌ و با افرادی که به اعتماد این قشر ضعیف و محروم خیانت کرده اند برخورد جدی کنند.


وی گفت:راه و شهرسازی باید برنامه زمانبندی شده خود را در زمینه تحویل واحدهای بازسازی شده مسکن مهرهای اسلام آباد به زلزله زدگان تا پاییز امسال ارائه دهد.

بازوند ادامه داد : برای تسریع در روند این پروژه، پیگیری های بسیاری صورت گرفته است و امیدواریم هرچه زودتر مردم به خانه های خود بازگردند.


وی بیان کرد :  شریفی  مدیر راه و شهرسازی  استان کرمانشاه یک مدیر زحمت کش و پرتلاش است ولی قصور صورت گرفته در مسکن مهرهای سرپل ذهاب و اسلام آباد مربوط به قبل از دوران مدیریت وی در راه و شهرسازی استان است.

انتهای  پیام/ز

 مسکن مهرهای اسلام آباد با وجود فاصله ۱۰۰ کیلومتری از کانون زلزله، تخریب شده‌اند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر