کد خبر: ۶۹۸۸۴۳۸
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
فرمانده مرزبانی ناجا خبر داد؛

افزایش مزایای سربازان و درجه‌داران در ‌پاسگاه‌های مرزی/طرح جامع مرزبانی تصویب شدفرمانده مرزبانی ناجا گفت: سربازان و درجه‌داران در حوزه پاسگاه‌های مرزی کشور در مناطق مختلف همواره شرایط سخت دور از خانواده را تحمل می‌کنند که شایسته است حقوق و مزایای آنان به نحوی افزایش یابد و این کار انجام شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، سردار سرتیپ پاسدار قاسم رضایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به شاخص‌های بارز استان گیلان به کشف ۲ تن مواد مخدر در مرز شرقی کشور طی ۳ ماه اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: در این راستا طرح جامع مرزبانی کشور را در دستور کار قرار دادیم و این طرح به تصویب رسیده و ابلاغ شده است که امیدواریم در طول سال ۹۸ و به زودی به سرانجام برسد.

فرمانده مرزبانی ناجا کشور به ارتقاء حقوق و مزایای سربازان و درجه‌داران در حوزه پاسگاه‌های مرزی کشور اشاره کرد و افزود: این افراد در مناطق مختلف همواره شرایط سخت دور از خانواده را تحمل می‌کنند بنابراین شایسته است که حقوق و مزایای آنان به نحوی افزایش یابد و این کار انجام شد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به ظرفیت‌ها و شاخصه‌های مرزی استان گیلان با کشور‌هایی نظیر آذربایجان گفت: این استان دارای فرهنگ غنی بسیاری است و عارفان زیادی نیز تقدیم نظام اسلامی کرده و خوشبختانه در حوزه امنیت مرزی در این استان اقدامات خوبی اجرا شده است.

سردار رضایی با بیان اینکه امنیت و آرامش در مرز‌ها از جمله در استان گیلان نسبت به گذشته افزایش یافته است خاطرنشان کرد: خوشبختانه این استان از شاخصه‌های سرمایه‌گذاری خوبی در زمینه‌های مختلف مشاغل، تولیدی، کشاورزی و صنعتی نیز برخوردار است.

وی با اشاره به حوزه روابط عمومی دیپلماسی با کشور‌های همسایه نظیر آذربایجان تصریح کرد: در حوزه مرزی در این زمان، توجه جدی به پایانه مرزی آستارا بسیار اهمیت دارد و زیرساخت‌های آن نیز باید متناسب با مأموریت‌ها و انتظارات ارتقاء یابد و امیدوارم که این پایانه به سرانجام برسد.

فرمانده مرزبانی ناجا به تقویت ناوگان شناوری در حوزه دریایی و سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد اشاره کرد و ابراز داشت: در این راستا امکانات و تجهیزات زیرساخت‌های دریایی باید افزایش و ارتقاء یابد از سوی دیگر خدمت در مرز‌ها جزء مشاغل سخت به شمار می‌رود.

سردار رضایی با بیان اینکه اقدامات خوبی در بخش مرز‌های شرقی کشور که با کشور‌هایی نظیر افغانستان و پاکستان همسایه هستیم انجام شد افزود: در بخش شرقی کشور، همواره با مشکلات مواد مخدر و تولید آن مواجه هستیم و امروز تولید مواد مخدر یک فتنه اقتصادی در منطقه است.

سهراب سجادی به‌عنوان فرمانده جدید مرزبانی استان گیلان معرفی و از تلاش‌های سرهنگ کیاست سپهری تقدیر به‌عمل آمد.

انتهای پیام/ب

صحبت های فرمانده مرزبانی درباره افزایش حقوق سربازان و مرزبانان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر