کد خبر: ۶۹۸۸۵۵۶
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹

استاندار بوشهر از اعزام ۸۱۹ زائر از استان بوشهر به سفر معنوی حج در سال ۹۸ خبر داد.

۸۱۹ زائر از استان بوشهر به سفر معنوی حج اعزام می‌شوندبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، عبدالکریم گراوند در نشست با دست اندرکاران حج ۹۸ استان بوشهر و مدیران کاروان‌های زیارتی استان با تبریک هفته حج افزود: سفر معنوی حج زمینه رشد و کمال انسان در بعد معنوی را فراهم می‌کند.

وی با تاکید بر لزوم برپایی با کیفیت برنامه اعزام حجاج افزود: باید ساز و کار‌های لازم برای افزایش سطح کیفی این برنامه فراهم شود تا حجاج به بهترین نحو ممکن در این سفر معنوی شرکت کنند.

استاندار بوشهر از اعزام ۸۱۹ زائر از استان بوشهر به سفر معنوی حج در سال ۹۸ خبر داد و عنوان کرد: تمهیدات لازم برای بدرقه زوار عزیز اندیشیده شده و امیدواریم شاهد رضایت خاطر زائران عزیز باشیم.

گراوند با بیان اینکه بحث نظم و انضباط در برنامه‌های حج بسیار مهم است گفت: مدیرانی که برای حجاج برنامه‌ریزی می‌کنند وقت‌شناس باشند و نظم و انضباط را رعایت کنند تا رضایت مندی زوار فراهم شود.

وی بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی با هر ابزاری درصدد هستند که وحدت دنیای اسلام را به مخاطره بیندازند و از تخریب تشیع و ترویج ایران هراسی دریغ نکرده‌اند و از تمام عِدّه و عُدّه خود برای آسیب رساندن به وجهه نظام اسلامی استفاده می‌کنند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه حجاج و مسئولان و دست اندرکاران حج سفیران جمهوری اسلامی هستند گفت: این عزیزان باید اخلاق اسلامی را به منصه ظهور برسانند و در مسیر وحدت اسلامی حرکت کنند.

گراوند ابراز داشت: شیعه و سنی در جمهوری اسلامی ایران در کنار هم هستند و برای حفظ دین تلاش می‌کنند.

وی بر بهبود خدمات رسانی به حجاج تاکید کرد و افزود: باید به آرامش و آسایش حجاج و خانواده‌هایشان کمک کنیم تا خاطره خوبی از این سفر معنوی داشته باشند.

مدیر حج و زیارت استان بوشهر نیز با اشاره به برنامه‌های اعزام حجاج استان گفت: امسال ۸۱۹ زائر از طریق چهار پرواز در روز ۳۱ تیرماه از استان بوشهر به سفر معنوی حج اعزام می‌شوند.

عبدالرسول رنجبر اظهار داشت: دست‌اندرکاران حج و زیارت استان برای اعزام زوار از همه توان و ظرفیت موجود استفاده کرده‌اند و امیدوارم بتوانیم در انجام وظایف محوله به نتیجه مورد نظر برسیم.

وی افزود: امسال ۸۱۹ زائر از طریق ۴ پرواز در روز ۳۱ تیرماه از استان بوشهر به سفر معنوی حج اعزام می‌شوند.

وی بیان کرد: ۴۴۹ نفر از آقایان و ۳۷۰ نفر نیز از بانوان استان به سفر معنوی حج اعزام می‌شوند و یک کاروان نیز شامل ۸۸ نفر از اهل سنت استان هرمزگان از طریق استان بوشهر اعزام خواهد شد.

مدیر حج و زیارت استان بوشهر گفت: یکم شهریور ماه امسال نیز تاریخ برگشت حجاج استان بوشهر از سفر معنوی حج است.

رنجبر اضافه کرد: امسال یک هتل با کیفیت و مطلوب با ظرفیت هزار و ۵۰۰ نفر در شهر مکه در اختیار ما است که ۱۱ نفر از پرسنل استان بوشهر برای خدمتگزاری به حجاج در این هتل به مکه اعزام می‌شوند.

وی یادآور شد: در حال حاضر ۲۳ دفتر زیارتی در استان بوشهر در ۹ شهرستان فعال هستند و تنها شهرستانی که دفتر زیارتی ندارد شهرستان جم است.

انتهای پیام/م

اعزام ۸۱۹ زائر از استان بوشهر به سفر معنوی حج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر