کد خبر: ۶۹۹۰۶۶۱
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
همزمان با دهه کرامت؛

دبیر اجرایی زیر برنامه زیررسایه خورشید گفت: همزمان با دهه کرامت حضور خادمان رضوی در ۲۵ روستای محروم همدان حضور خواهند یافت.

ورود خادمان و پرچم، اما رضا (ع) در همدانرضا مرتضایی، دبیر اجرایی زیر برنامه زیررسایه خورشید در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، گفت: همزمان با دهه کرامت، شبکه جوانان رضوی استان همدان سلسله جشن‌های زیر سایه خورشید را با ۱۴۰ عنوان برنامه در سراسراستان همدان برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: مراسم استقبال از سفیران امام مهربانی‌ها، خادمان رضوی از فرودگاه همدان در روز (۱۸ تیر) انجام می‌شود.

دبیر اجرایی برنامه زیرسایه خورشید استان همدان بیان کرد: خادمان رضوی متشکل از یک مبلغ، دو خادم و یک مداح، با پرواز همدان مشهد با پرچم امام رضا (ع) وارد همدان شده و به مدت پنج روز و در قالب دوکاروان در همدان خواهند بود.

وی ادامه داد: دیدار با آیت‌الله موسوی اصفهانی، امام جمعه، دیدار با خانواده اهدای عضو، حضور در روستا‌های محروم قهاوند، بازدید از بیماران بیمارستان بعثت، بهشتی و فاطمیه به صورت محدود، حضور در خانه سالمندان، دارالایتام، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده مدافعان حرم بخشی از برنامه‌های این کاروان در همدان خواهد بود.

وی با بیان اینکه خادمان رضوی در ۲۵ روستای محروم همدان حضور پیدا می‌کنند، اظهار داشت: خادمان رضوی همراه با پرچم امام رضا (ع) در شهرستان‌های کبودراهنگ، تویسرکان، نهاوند، فامنین، ملایر، قروه درگزین و در در بخش‌های قهاوند، صالح آباد، سرکان حضور پیدا می‌کنند.
دبیر اجرایی برنامه زیرسایه خورشید همدان گفت: مراسم اهتزارپرچم مزین به نام حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در عمود پارک مردم واقع چهارراه پژوهش، غبار روبی از گلزار شهدا در روز (پنجشنبه ۲۰ تیر) و ویژه برنامه تکریم امامزادگان در امامزاده عبدالله روز (پنجشنبه ۲۰ تیر) از برنامه‌های اجرایی در دهه کرامت است.

مرتضایی بیان کرد: ویژه برنامه جشن میلاد امام رضا (ع) در جمع جوانان در میدان امام خمینی، شرکت در دعای ندبه و حضور بر سر مزار شهدای گمنام دشت میشان و شرکت در نماز جمعه و در آخر حضور درجشن بزرگ با جمع عاشقان و محبان امام رضا (ع) در میدان امام خمینی در روز میلاد (یکشنبه ۲۳ تیر) از دیگر برنامه‌های اجرای است.

انتهای پیام/ج

خادمان رضوی در ۲۵ روستای محروم همدان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر