کد خبر: ۶۹۹۲۴۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
رامین رضائیان:

رامین رضاییان سمسکندی بازیکن فوتبال اهل ایران است. وی سابقه عضویت در تیم‌های صبای قم، راه‌آهن و پرسپولیس را دارد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، رضائیان در نزدیکی پرسپولیس؛ این خبر تا همین چند هفته پیش در فضای فوتبال می‌چرخید. خیلی‌ها این انتقال را تا حدودی قطعی می‌دانستند، ولی این بازیکن با الشحانیه قرارداد را تمام کرده بود! جالب اینجاست که خود او هم در این باره اظهار نظری نکرد تا چند روزی تیتر رسانه‌ها باشد و از انتقال او به پرسپولیس بنویسند. به همین خاطر با رضائیان گپی زدیم. او عازم قطر شده و کارش را با باشگاه الشحانیه آغاز کرده است. این بازیکن توضیحاتی درباره ماجرای ماندنش در قطر داد.

پرسپولیس را خانه خودم می‌دانم


بیشتربخوانید: شکایت از رضاییان هم در راه است؟


چرا از اول نگفتی با الشحانیه تمام کردی؟ خیلی‌ها نوشتند می‌آیی پرسپولیس.
وقتی فصل تمام شد من سریع قراردادم را با این باشگاه تمدید کردم، چون الشحانیه خیلی اصرار داشت بمانم. شرایط هم خوب بود و تصمیم گرفتم بمانم.

پیشنهادی از باشگاه‌های دیگر نبود؟
چرا پیشنهاد که بود. در خود قطر هم پیشنهاد داشتم، ولی باشگاه امسال می‌خواهد تیم قدرتمندتری ببندد. در سال‌های گذشته همواره تیم تلاش می‌کرد در لیگ بماند، ولی فصل قبل هفتم شدیم و این باعث شد سران باشگاه به فکر تقویت بیشتر تیم بیفتند. خدا را شکر من هم توانستم عملکرد خوبی داشته باشم. خیلی به من لطف داشتند و وقتی دیدم شرایط خوب است تصمیم گرفتم بمانم و به کارم ادامه دهم.

خیلی از هواداران پرسپولیس فکر می‌کردند تو به این باشگاه برگردی.
همان‌طور که گفتم من خیلی زود قراردادم را تمدید کردم وگرنه چه افتخاری بالاتر از این‌که من دوباره پیراهن پرسپولیس را به تن کنم؟ من این باشگاه را خانه خودم می‌دانم و شک نکنید دوباره برمی‌گردم و پیراهن قرمز را می‌پوشم. روز اولی که پرسپولیس آمدم با دلم این باشگاه را انتخاب کردم. همان زمان از باشگاه استقلال هم پیشنهاد داشتم، ولی گفتم من پرسپولیسی هستم. واقعا این باشگاه را خانه خودم می‌دانم و افتخار می‌کنم جزئی از پرسپولیسی‌ها هستم. همان‌طور که گفتم خیلی زود برمی‌گردم و دوباره پیراهن قرمز را تن می‌کنم. در قطر هم دلم برای پرسپولیس و هوادارانش تنگ می‌شود.

درباره تیم ملی هم صحبتی داری؟ ویلموتس هم آمده و به نظر تیم تغییرات تاکتیکی داشته است.
به هر حال هرمربی‌ای برای خودش تفکراتی دارد. با تفکرات خودش کارش را جلو می‌برد. کی‌روش و ویلموتس هر دو از مربیان خوب و بزرگ هستند. ما با کی‌روش دوران خوبی داشتیم. به دو جام جهانی رفتیم. در روسیه نزدیک بود صعود کنیم. با ویلموتس هم تازه کارمان را شروع کرده ایم، ولی خوشبختانه تیم یکدل و منسجمی داریم. بچه‌ها همه انگیزه دارند و ان‌شاءا... موفقیت‌های تیم‌ملی ادامه داشته باشد.

تو با حاشیه‌های زیادی از پرسپولیس جدا شدی، به‌خصوص در دوره‌ای که برانکو می‌گفت جواب تماسش را نمی‌دهی. درباره آن روز‌ها حرفی نداری؟‌
نمی‌خواهم درباره گذشته زیاد حرف بزنم. من برانکو را دوست دارم. هر جا هم ایشان را ببینم خیلی احترام می‌گذارم، چون مربی من بوده و چیز‌های زیادی یادم داده است. درباره آن زمان هم باید بگویم واقعا سوء‌تفاهم پیش آمد. من همیشه به ایشان ارادت داشتم. به هر حال بازیکن آزاد بودم، اما می‌شد اتفاقات بهتری رقم بخورد یا من بهتر جدا شوم. اما این رفتن من هم زیاد طول نکشید و برگشتم. همیشه این‌طور مسائل پیش می‌آید. هدف همه ما از اول موفقیت تیم پرسپولیس بود.
​​​​​​​
تیم در فصل‌های گذشته موفقیت‌هایی داشته. فکر می‌کنی در ادامه هم همین باشد؟
تا جایی که من در جریانم بیشتر بچه‌ها در تیم مانده‌اند و این اتفاق خوبی است. آقای کالدرون هم کارش را شروع کرده است. من که از ته دلم آرزو می‌کنم ان‌شاءا... موفقیت ادامه داشته باشد. این‌طور هم خواهد بود. بهترین آرزو‌ها را برای پرسپولیس و هوادارانش دارم.

منبع: روزنامه جام جم

انتهای پیام/

گفتگوی خواندنی با رامین رضائیان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر