کد خبر: ۶۹۹۳۱۴۳
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸

مسئول کانون پرورش فکری شهرستان فردوس گفت: مرکز فردوس در ایام طلایی برای کودکان و نوجوانان کلاس‌های تابستانی برگزار می کند.

برگزاری کلاس تابستانی در ایام طلاییدباغ مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فردوس در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، گفت: به جهت کشف و شکوفایی استعداد‌های کودکان و نوجوانان، فعالیت متفاوتی را نسبت به سنوات گذشته بنا به نیازمندی‌های حال حاضر کودکان و نوجوانان و دغدغه‌های خانواده‌های آنان، مورد توجه قرارداده ایم.

وی افزود: در راستای تحقق شعار " خوب زندگی کردن، تمرین می خواهد " مجموعه فعالیت‌های ایام تابستان سال ۹۸ را با عنایت به ماموریت کانون که غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان بر اساس تعلیم و تربیت اسلامی است ارایه می‌نماییم.

دباغ بیان کرد: بر همین اساس و با رویکردی متفاوت و با هدف جذب و مشارکت حداکثری کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها، فعالیت‌های ویژه تابستانی خود با عنوان " تابستان شاد " در مرکز فردوس فراهم نموده است.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز فردوس با بیان اینکه ۲۲ کلاس در این کانون برگزار می شود گفت: برخی از کلاس‌های ما شامل "نقاشی مقدماتی و پیشرفته، کامپیوترمقدماتی و پیشرفته، نمایش، خوشنویسی، سفال -ساخت ماکت قصه‌های قرآنی برای اعضا نوجوان، کاردستی، سرود، قرآن، کارگاه دست سازه‌های نمدی، همراه با مهارت‌های زندگی در راستای تحقق شعار " خوب زندگی کردن، تمرین می خواهد "، به ویژه {راستگویی} و. از جمله سرفصل‌های آموزشی کلاس‌های تابستانی مرکز است.

دباغ با اشاره به اینکه تاکنون ۱۳۰ نفر در این کانون ثبت نام کرده اند  اظهار کرد: هدف از برگزاری چنین کلاس‌هایی شناسایی و پرورش استعداد‌های کودکان ونوجوانان، بهره برداری بیشتر از ظرفیت‌ها و امکانات موجود در سطح مرکز و تقویت روحیه هفکری، همدلی، تقویت مهارت‌های اخلاقی معنوی اعضا و ... است ..

مسئول کانون پرورش فکری شهرستان فردوس به مناسبت برنامه نجات آب وهمسویی با مسابقه نقاشی محیط زیست و آموزش مصرف بهینه آب، آزمایش آب و بطری نوشابه کارگاه نقاشی برگزار می‌شود.

وی افزود: این آزمایش با هدف آموزش صرفه جویی و مصرف درست به اعضا و تقویت مهارت بین کودکان و نوجوانان آموزش و ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب – تقویت حس مسئولیت پذیری بین کودکان با عنوان " پلیس آب " در مرکز فردوس اجرا می‌شود.

 کانون پرورش فکری فردوس ادامه داد: این آزمایش با حضور ۲۵ نفر از دانش آموز در حیاط انجام شده است و به دلیل استفاده از آبیاری قطره‌ای و روش‌های صرفه جویی مورد استقبال بچه‌ها قرار گرفته است.

انتهای پیام / ط آ

شرکت 130 نفر در کانون پرورش فکری فردوس

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر