کد خبر: ۶۹۹۶۴۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

حمید حسنی دبیر جشنواره ملی شعر طنز اراک گفت:مهلت دریافت اثر در جشنواره ملی طنز اراک تا ۱۰ مرداد ماه سال جاری تمدید شد.

مهلت دریافت اثر در جشنواره ملی شعر طنز اراک  تمدید شد/ تغییر زمان برگزاری اختتامیه

حمید حسنی دبیر جشنواره ملی شعر طنز اراک در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره این جشنواره ملی گفت: هم اکنون آثار رسیده به جشنواره ملی شعر طنز اراک و جشنواره ملی داستان کوتاه طنز اراک را جمع آوری می کنیم. به دلیل اینکه افراد زیادی درخواست  تمدید مهلت اثر را داشتند.این افراد دلیل ارسال نکردن آثارشان را به جشنواره، مشغله های کاری بیان کرده بودند.

وی افزود:مهلت دریافت اثر در جشنواره ملی شعر طنز اراک و جشنواره ملی داستان کوتاه طنز اراک تا 10 مرداد ماه تمدید شد.

دبیر جشنواره ملی شعر طنز اراک بیان کرد: وضعیت دریافت اثر در جشنواره ملی شعر طنز اراک و جشنواره ملی داستان کوتاه طنز اراک خوب است و آثار خوبی به این دوره جشنواره رسیده است.امیدوارم بتوانیم تعداد آثار بیشتری در این دوره جشنواره دریافت کنیم و از این طریق بتوانیم رکورد سال قبل را در زمینه دریافت اثر بشکنیم. تاکنون تعداد آثار دریافتی در جشنواره ملی شعر طنز اراک و جشنواره ملی داستان کوتاه طنز اراک با دوره قبل یکسان است که با توجه به تمدید مهلت دریافت اثر و فرصتی که برای این کار باقی است تعداد آثار دریافتی در این دوره نسبت به دوره قبل بیشتر خواهد بود.

دبیر جشنواره ملی شعر طنز اراک با اشاره به زمان برگزاری اختتامیه جشنواره ملی شعر طنز اراک بیان کرد: باتوجه به اینکه مهلت دریافت اثر در جشنواره ملی شعر طنز اراک و جشنواره ملی داستان کوتاه طنز اراک تمدید شده است زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره تغییر خواهد کرد. احتمالا اختتامیه اواخر آذر ماه یا دی ماه سال جاری در شهر اراک برگزار می شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر