کد خبر: ۶۹۹۷۰۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹
۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۹
کد خبر : ۶۹۹۷۰۸۸

مدیر زن یک صفحه اینستاگرامی پرمخاطب که برای بستن قرارداد تبلیغاتی راهی پایتخت شده بود، وقتی خود را در دام مردی پلید دید برای فرار از دست وی تا یک قدمی مرگ پیش رفت.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، چند روز قبل دختر جوانی با پلیس تماس گرفت و از ربوده شدنش توسط مردی بدنساز خبر داد. او گفت: صفحه اینستاگرامم بیش از ۳۰۰ هزار فالوئر دارد، به‌همین خاطر درخواست تبلیغات در صفحه‌ام زیاد بود یکی از افرادی که از من خواست تا تبلیغات کالاهایش را انجام دهم، پسر جوانی به نام امیر بود.

او ادامه داد: امیر ورزشکار بود و در رشته بدنسازی کار می‌کرد. او از من خواست برای پودر‌های بدنسازی اش در صفحه اینستاگرامم تبلیغ کنم. باهم به توافق رسیدیم و درج آگهی تبلیغاتی در اینستاگرام موکول به قرارداد کتبی شد. با هم قرار گذاشتیم و از آنجایی که من ساکن خارج از تهران بودم، به او گفتم که برایم سخت است به تهران بیایم. امیر هم پیشنهاد داد به دنبالم بیاید؛ قبول کردم و مرد جوان سوار بر خودروی شاسی بلندش به سراغم آمد. در راه بازگشت به تهران در بزرگراه آزادگان بودیم که ناگهان امیر تغییر مسیر داد. از آنجا که مسیر‌ها را به خوبی می‌شناسم، این کار شک مرا برانگیخت و احتمال دادم نقشه‌ای در سر داشته باشد. پرسیدم چرا تغییر مسیر داده که او گفت قصد دارد به باغی در شمال شهر بروند. دیگر مطمئن شدم که مرد ورزشکار نقشه‌ای در سر دارد و شروع به داد و فریاد کردم، اما او به فریاد‌های من توجهی نکرد، من هم در ماشین را باز کردم. امیر که تصورش را نمی‌کرد من چنین کاری انجام دهم، از سرعتش کم کرد و من خودم را از ماشین بیرون انداختم. اما کیف و تلفن همراهم جا ماند. داخل کیفم وسایل با ارزشی بود از جمله یک شیشه عطر ۸ میلیون تومانی که برادرم به عنوان کادوی تولد از فرانسه برایم آورده بود.

گزارش این آدم ربایی کافی بود تا تحقیقات از سوی کارآگاهان پلیس آغاز شود. باتوجه به اطلاعاتی که دختر جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داد، مرد ورزشکار خیلی زود بازداشت شد. وی در تحقیقات اولیه به جرم خود اعتراف کرد و گفت: زمانی که دختر جوان را سوار ماشین کردم تا باهم به تهران بیاییم، برای یک لحظه وسوسه شدم که او را به خانه باغمان ببرم. اما دختر جوان خیلی زود متوجه نقشه‌ای که در سر داشتم شد. زمانی که شرایط را نامساعد دید در خودرو را باز کرد؛ من که ترسیده بودم سرعت ماشین را کم کردم و او خودش را به بیرون انداخت. بعد از طی مسافتی متوجه شدم که کیف و گوشی تلفن همراه او داخل ماشینم مانده است. گوشی را در کنار بزرگراه انداختم، اما کیفش را برداشتم.

با اعتراف مرد جوان، او به اتهام آدم ربایی، سرقت و تهدید در اختیار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

منبع: روزنامه ایران

انتهای پیام/

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
علیرضا قربانزاده
|
Netherlands
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
این کار آخرش معلومه که به چه چیزی ختم میشه ولی اینکه چرا باز هم این کار رو انجام میدن آدم تعجب میکنه .
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
جک میگه. میگه یک لحظه وسوسه شدم. انگار داره بچه گول میزنه. مشخصه که با نقشه اومده و این کار رو کرده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
هر دو مقصرن آخه دختر چطوری به خودش چنین اجازه ای رو داد تنهایی بزنه از خونه بیرون و بره پیش مردی که شناختی روش نداره و مرد هم به عنوان آدم ربایی باید مجازات بشه و درس عبرت بگیره
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر