کد خبر: ۶۹۹۷۹۳۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴
در روزهای آینده؛

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم گفت:در روز‌های آینده حداکثر دما در نقاط مختلف استان به ۴۵ درجه خواهد رسید.

تب قم بالا می رودبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛محمدرضا قاضی،رئیس اداره پیش بینی هواشناسی  قم با اشاره به پیش بینی وضعیت آب و هوای استان طی روز‌های آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف، در برخی ساعات افزایش ابر، در برخی مناطق رگبار پراکنده، وزش باد نسبتا شدید موقتی و گرد و خاک است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۲۴ درجه و ۴۱ درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم ۲۵ درجه و ۴۴ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات افزایش موقت ابر و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در اوایل شب شاهد افزایش موقت ابر و وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر ۴۵ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۲۶ درجه و ۴۵ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۲۴ درجه و ۴۰ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۲۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شمالی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با ۲۱ درجه و شهر قم با ۴۰ درجه بود.

انتهای پیام/ش

وضعیت جوی قم در روزهای آینده

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر