کد خبر: ۶۹۹۸۰۰۱
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۸
در دیدار رحمانی با بازرگانان و سرمایه گذاران عمانی تاکید شد؛

وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران که در صدر هیات بلند پایه دولتی به مسقط سفر کرده، ضمن بازدید از مراکز صنعتی با فعالان تجاری و صاحبان صنایع بخش‌های خصوصی عمانی دیدار و گفتگو کرد.

تقویت همکاری های مشترک فعالان اقتصادی ایران و عمانبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شاتا، وزیر صمت جمهوری اسلامی ایران در نشست صمیمی که با تجار و صاحبان صنایع عمان در محل اتاق بازرگانی و صنایع این کشور برگزار شد، با بیان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کشورمان در حوزه‌های مختلف اقتصادی و صنعتی، آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای ارایه تسهیلات به سرمایه‌گذاران عمانی و بازرگانان اعلام کرد.

در ادامه این دیدار شرکت کنندگان به ارایه نقطه نظرات خود درباره برخی چالش‌های فراروی مراودات تجاری با بخش‌های دولتی و خصوصی کشورمان پرداختند و وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران به آنان پاسخ داد.

وزیر صمت همچنین صبح امروز با حضور در شهرک صنعتی الرسیل در مسقط، ضمن بازدید از پروژه‌های صنعتی و تجاری در این شهرک، با مسئولین شهرک‌های صنعتی عمان ملاقات و درباره توسعه و تقویت همکاری مشترک و تبادل تجارب در زمینه‌های مختلف اقتصادی و صنعتی بحث و تبادل نظر کرد.


بیشتر بخوانید: جمهوری اسلامی ایران به یک رابطه راهبردی و برد برد فکر می‌کند


وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران که ریاست کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و عمان را بر عهده دارد در طول سفر دو روزه خود با شماری از مقامات عالی دولتی سلطنت عمان دیدار و درباره گسترش روابط تجاری و محور‌های مذاکراتی هجدهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های دو کشور که قرار است مهرماه آینده در تهران برگزار شود، گفتگو کرد.

وزیر صمت و هیات بلند پایه دولتی، عصر امروز مسقط را به مقصد تهران ترک کردند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر