کد خبر: ۷۰۰۱۱۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
فرمانده کل ارتش:

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه آمادگی دفاعی و رزمی جمهوری اسلامی افزایش می‌یابد، گفت: برنامه‌های دشمن برای ضربه زدن به کشورمان شکست می‌خورد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی ظهر امروز یک شنبه در جمع نیرو‌های تیپ ۲۵ واکنش سریع نیروی زمینی ارتش در تبریز با بیان اینکه ایران هرگز دنبال جنگ نیست، ادامه داد: دنبال هیچ جنگی نبوده‌ایم و نیستیم، ولی همواره قدرت دفاعی کشور باید حفظ و ارتقا یابد.

وی با اشاره به اینکه البته تاکید ما صرفاً دفاع نیست، افزود: در زمان شروع حمله دشمن دفاع می‌کنیم، ولی قدرت هجومی و توان ضربه زدن ما بعد از شروع حمله متجاوزان ویران کننده است.

فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه هرچه آمادگی رزمی کشورمان افزایش یابد توان دفاعی و توان هجومی بعد از دفاع اولیه افزایش می‌یابد، ابراز داشت: توان ضربه زدن ما بعد از شروع حمله متجاوزان برای دشمن پشیمان کننده خواهد بود.

موسوی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هرگز جنگی شروع نکرده است، گفت: شرایط امروز جهان و منطقه، آمادگی بیش از پیش را الزامی کرده است.

فرمانده کل ارتش با اشاره به اینکه در دفاع مقدس یک بار به جهان ثابت کردیم که بر سر آرمان‌های خود ایستاده‌ایم، ادامه داد: مردم بزرگ ایران همواره در برابر نقشه‌های دشمن مقاومت می‌کنند و پیروز نهایی برای ایران اسلامی است.

وی افزود: امروز بسیار قدرتمندتر از دوران جنگ تحمیلی بر سر آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌ایم و سر سوزنی از اهداف نظام کوتاه نمی‌آییم.

موسوی به نقشه‌های دشمن نیز اشاره کرد و گفت: دشمنان طرح و برنامه‌های مختلفی برای ضربه زدن به ایران در سر دارند که آمادگی نیرو‌های نظامی این نقشه‌ها را خنثی خواهد کرد.

 

انتهای پیام/پ

سفر وزیر دفاع به تبریز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر