کد خبر: ۷۰۰۲۸۱۳
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
کد خبر : ۷۰۰۲۸۱۳

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد از اعلام آمادگی ۱۸ گروه جهادی دانشجویی برای اعزام به مناطق محروم خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج ،رئیس سازمان بسیج دانشجویی این استان گفت: ۱۸ گروه جهادی از دانشگاه‌های مختلف استان برای اعزام به روستاهای مناطق دورافتاده و محروم اعلام آمادگی کرده‌اند.

شهرام مهدوی‌مطلق با اشاره به اینکه اولین گروه جهادی ۳۷ نفره از دانشگاه یاسوج برای سومین سال متوالی به روستای نسه کوه لوداب اعزام شدند، افزود: گروه‌های جهادی در راستای طرح اعتلای بسیج مبنی بر استقرار و فعالیت گروه‌های جهادی از ۳ تا ۵ سال برای سومین سال متوالی به مناطق اعزام می‌شوند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه ارتباطی عمیق و عاطفی بین اهالی روستاها و اعضای گروه‌های جهادی ایجاد شده است، گفت: تعدادی گروه جهادی از دیگر استان‌های کشور برای حضور در مناطق محروم و دورافتاده این استان اعلام آمادگی کرده‌اند که هم اکنون در حال سازماندهی این گروه‌ها هستیم.

مهدوی‌مطلق ادامه داد: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده گروه‌های جهادی اعزام شده به مناطق محروم ۱۰ تا ۱۲ روز برای ارائه خدمات عمرانی، بهداشتی، پزشکی، فرهنگی، اجتماعی، آموزشی، توانمندسازی، اقتصاد مقاومتی، مذهبی و علمی در مناطق حضور دارند.

وی با تأکید بر اینکه مسائل فرهنگی در روستاهای مناطق محروم مورد غفلت مسئولان قرار گرفته است، افزود: گروه‌های جهادی در زمینه توجه به دانش‌آموزان مستعد و نخبه دغدغه جدی دارند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تشکیل کلاس‌های آموزشی، کنکور و مشاوره برای دانش‌آموزان مناطق محروم و کم بضاعت، یادآور شد: با استقبال دانشجویان جهادی به عنوان پشتیبانان جهادی به این موضوع ورود کرده و یک مرکز مشاوره نیز ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/د

اعزام ۱۸ گروه جهادی به مناطق محروم کهگیلویه و بویراحمد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر