کد خبر: ۷۰۰۳۱۷۴
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

حسن یزدانی در صفحه شخصی خود نسبت به درگیری موافقان و مخالفان ساخت ورزشگاهش در جویبار واکنش نشان داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،پس از آنکه درگیری موافقان و مخالفان ساخت سالن ورزشی حسن یزدانی در لپو صحرای جویبار دیروز ۶ زخمی برجای گذاشت حسن یزدانی در صفحه شخصی خود نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

قهرمان جهان و المپیک نوشت: همه شما از عزیزان و بستگانم هستید و با تمام وجودم به همه شما عشق می‌ورزم و دوستتان دارم اگر تعدادی اندک در اعتراض به ساخت مجموعه ورزشی که من دنبال می‌کنم جوانی کردند هرگز به دل نگرفته ام و به عشق شما سخت‌ترین فشار‌های جسمانی و روحی و روانی را برای افتخارآفرینی و شادکردن دل شما تحمل می‌کنم.

حسن یزدانی اگر توانسته برای مردم کشورش افتخارآفرین باشد جدا از لطف خداوند و توجه ائمه اطهار با حمایت همین مردم عزیز و جوانان دوست داشتنی کشور عزیزم و به خصوص دیارم بوده است.‌
 
واکنش حسن یزدانی به اتفاقات اخیر در جویبار+عکس

می‌خواهم با تکیه بر حمیات مردم منطقه ام مجموعه‌ای آبرومند ورزشی برایشان مهیا کنم و همه مراحل قانونی برای انجام این مهم با حمایت و تلاش مسئولین و مردم عزیز زادگاهم طی شده است.

از مسئولین می‌خواهم با درایت خود دغدغه اندک عزیزانی که اجرایی شدن پروژه ورزشی که من دنبال میکنم باعث دلمشغولی آن‌ها شده را برطرف کنند.

بعد از المپیک ۲۰۱۶ قطعه زمینی از منابع ملی برای ساخت سالن ورزشی در اختیار حسن یزدانی قرار گرفت که تعدادی از دامداران و کشاورزان منطقه نسبت به این واگذاری معترض و معتقد هستند این زمین چراگاه دام‌های آنان است، اما مسئولان می‌گویند این زمین در مسیر قانونی به حسن یزدانی واگذار شد.

درگیری موافقان و مخالفان اجرای این طرح ورزشی دیروز ۶ زخمی برجای گذاشته بود که هر ۶ نفر برای درمان به بیمارستان اعزام شدند
انتهای پیام/س
 
 

واکنش حسن یزدانی به اتفاقات اخیر در صفحه شخصی خود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر