کد خبر: ۷۰۰۳۲۳۱
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
کد خبر : ۷۰۰۳۲۳۱

بازیکن تیم صنعت نفت آبادان گفت: تمام تلاش خود را می‌کنم تا ضمن حضور در صنعت نفت، به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شوم.

مهدی مومنی بازیکن سابق تیم پیکان تهران که چند روزی است به تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پیوسته است، در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد حضور خود در صنعت نفت آبادان عنوان کرد: صنعت نفت تیم ریشه دار و پرهواداری است. جو تیم از روز اولی که در آبادان حضور پیدا کردم چه در تیم و چه در بین هواداران بسیار خوب است.مومنی: می‌خواهیم با صنعت نفت جز ۵ تیم بالای جدول باشیم/ تلاش می‌کنم به اردوی تیم ملی دعوت شوم

وی افزود:، چون حدود یک هفته از تمرینات عقب افتادم، به صورت خصوصی در حال تمرین هستم تا به شرایط آرمانی دست پیدا کنم.

تلاش می‌کنم به اردوی تیم ملی دعوت شوم

مومنی در مورد حضور در اردو‌های بعدی تیم ملی تصریح کرد: دعوت نشدن من به تیم ملی سلیقه ویلموتس بود. سرمربی تیم ملی سعی دارد در بدو ورود بازیکنان جدیدی را به تیم ملی اضافه کند و شناخت خوبی پیدا کند. تمام تلاش خود را می‌کنم که در اردو‌های بعدی تیم ملی حضور پیدا کنم. آرزوی هر فوتبالیستی پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورش است و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم.‌

می‌خواهیم با صنعت نفت جزو ۵ تیم بالای جدول باشیم

بازیکن تیم صنعت نفت در مورد هدف این تیم پرطرفدار در لیگ برتر عنوان کرد: امسال در لیگ برتر با یارگیری های تیم‌ها شرایط متفاوت تری را شاهد هستیم. امیدوارم به همراه تیم صنعت در لیگ نوزدهم بتوانیم جزو ۵ یا ۶ تیم بالای جدول باشیم. بیشتر اسکلت صنعت حفظ شده و با بازیکنان جدید اضافه شده، نقاط ضعف نیز پر شده است تا در نهایت یقه تیم‌های لیگ برتری را بگیریم! در این راه باید تمرین کنیم تا تیم خوبی را راهی مسابقات کنیم. حتی اگر خوب کار کنیم می‌توانیم آسیایی شویم.

سعی می‌کنم بهترین خود را در صنعت نفت ارائه دهم

وی افزود: شخصا هر تیمی که بوده ام سعی داشتم جزو بازیکنان اول یا دوم برتر تیمم باشم و به کم قانع نیستم. این بار نیز در صنعت نفت تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را چه از لحاظ گلزنی یا دادن پاس گل، از خود به نمایش بگذارم. با حرف زدن نمی‌توان به هدف رسید و باید در این راستا تلاش کرد.

مومنی: می‌خواهیم با صنعت نفت جز ۵ تیم بالای جدول باشیم/ تلاش می‌کنم به اردوی تیم ملی دعوت شوم

اسکوچیچ مربی خوب و کار بلدی است

مومنی در مورد کار کردن با دراگان اسکوچیچ سرمربی برزیلی‌های ایران اظهار کرد: اسکوچیچ مربی خوب و کار بلدی است و در هر تیمی که بود به من پیشنهاداتی ارائه می‌کرد و حالا توانستم به عنوان شاگرد وی در صنعت نفت به فوتبالم ادامه دهم. چه از نظر تمرینات و چه از نظر روحی روانی اسکوچیچ نشان داد سرمربی کار بلدی است و روی بازیکن خوب کار می‌کند. امیدوارم از نظر فنی بتوانیم روز‌های خوبی در صنعت تجربه کنیم.

‌می‌توانستم عنوان برترین پاسور لیگ را از آن خود کنم

مومنی در خصوص درخشش خود در لیگ هجدهم با کسب عنوان دومین پاسور برتر لیگ اظهار کرد: اگر چند تا توپ بیشتر از پایم عبور می‌کرد قطعا می‌توانستم عنوان برترین پاسور لیگ هجدهم را از آن خود کنم. ما با پیکان بازی‌های زیادی را باختیم و اگر بخواهم خودم را با محمد کریمی بازیکن تیم سپاهان اصفهان که پاسور برتر لیگ مقایسه کنم باید بگویم او در یکی از تیم‌های بالای جدولی توپ می‌زد و با منی که در پیکان پایین جدولی بازی می‌کردم شرایط متفاوتی داشت. مطمئنا اگر شرایط تیم بهتر بود این رتبه ارتقا پیدا می‌کرد. در کل نباید به خاطر کسب عنوان فردی خودخواهی کرد و مطمئنا تیم در اولویت خواهد بود.

مسئولان پیکان برای تمدید قرارداد با من تماس نگرفتند

بازیکن تیم صنعت نفت در مورد تیم سابق خود یعنی پیکان تهران عنوان کرد: من یک فصل با پیکان قرارداد داشتم و ۲ فصل خوب و بد را با پیکان تجربه کردم. اگر پیکانی‌ها پیشنهاد خوبی به من ارائه می‌کردند شاید در تهران ماندنی می‌شدم، اما شخصا تمایل داشتم چالش جدیدی را در یک تیم پر طرفدار تجربه کنم. در کل مسئولان پیکان تماسی هم با من نگرفتند که این امر به سلیقه سرمربی بر می‌گردد و شاید در پست من به دنبال بازیکنان دیگر بودند. تمام تلاش من این است که در هر تیمی حضور پیدا می‌کنم برای درخشش تلاش کنم و در کنار آن مثمر ثمر باشم.


بیشتر بخوانید:

ابهام در بازگشت بغلانی به صنعت نفت آبادان

مدافع فصل گذشته صنعت نفت قرارداد خود را تمدید کرد

کعبی: امیدوارم اسکوچیچ نتایج خوبی با تیم ما بگیرد/ به خاطر صنعت نفت با هیچ تیمی مذاکره نکردم

تمدید قرارداد صنعت نفت با ۲ بازیکن کلیدی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت


انتهای پیام/

آخرین اخبار از نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر