کد خبر: ۷۰۰۳۵۰۶
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶

پیشکسوت فوتبال ایران توضیحاتی درباره تیم ملی و حواشی اخیر فوتبال ایران ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، هادی عقیلی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و باشگاه سپاهان اصفهان درباره لیگ برتر در فصل گذشته گفت: پارسال یک لیگ بسیار خوبی را داشتیم و تا هفته آخر تکلیف قهرمان هنوز مشخص نبود. زیرا اگر یادتان باشد سپاهان در فصل گذشته قهرمان نیم فصل اول لیگ شد و تیم استقلال هم نیم فصل دوم قهرمان شد، اما در کل این تیم پرسپولیس بود که موفق شد به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

برانکو توانست تیم خود را خوب کنترل کند

وی ادامه داد: به نظر من قهرمانی تیم پرسپولیس به خاطر خوب آماده نگه داشتن بازیکنان زیر نظر برانکو بود. من با برانکو کار کرده ام و با سبک بازی او آشنا هستم و همان طور که شاهد بودید متوجه شدید که برانکو چگونه توانست تیم خود را کنترل کند و با این که با دو رقیب اصلی خود یعنی استقلال و سپاهان برای قهرمانی در تلاش بود، اما در آخر توانست پرسپولیس را قهرمان کند.

نبود برانکو امسال به جذابیت لیگ می‌افزاید

بازیکن سابق تیم سپاهان اصفهان درباره نبودن برانکو در فصل جدید بیان داشت: به نظر من امسال نبودن برانکو به جذابیت لیگ می‌افزاید، زیرا وجود او در لیگ ما خیلی تأثیر گذار بود. این مربی به مدت ۴ سال و نیم در ایران حضور داشت و توانست پرسپولیس را در سطح اول مسابقات کشور نگه دارد و به غیر از پرسپولیس این کار، یک بار توسط سپاهان افتاده بود که با دو مربی (دو بار با امیر قلعه نویی و یک بار کرانچار) موفق شد سه بار به مقام قهرمانی دست پیدا کند. 

عقیلی: نبود برانکو به جذابیت لیگ می‌افزاید/ بدون اطلاع کی روش من را به تیم ملی دعوت کردند/ عده‌ای در تیم ملی نمی‌خواستند که من برگردم

قلعه نویی بر روی دفاع چپ و راست خود متمرکز است

هادی عقیلی درباره وضعیت تیم سپاهان در فصل جدید لیگ برتر گفت: تیم سپاهان سال گذشته در همه پست‌های خود از بازیکنان خوبی برخوردار بود همچنین امسال هم توانسته است بازیکنان خوبی بگیرد و به نظر من امیر قلعه نویی با این خرید‌هایی که این فصل انجام داده است، می‌خواهد که در دفاع راست و چپ تیم خود تمرکز داشته باشد. در فصل گذشته نیز بیشتر حملات سپاهان از سوی مدافعان چپ و راست این تیم شکل گرفت.

وی افزود: اکثر بازیکنان فصل گذشته این تیم در سپاهان مانده اند و این یک مزیت برای تیم امیر قلعه نویی است، زیرا این بازیکنان از لحاظ فنی و روانی با یکدیگر هماهنگ هستند و راحت‌تر می‌توانند در کنار هم کار کنند.

سبک بازی استراماچونی مانند کی روش و مورینیو است

عقیلی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران درباره حضور مربیان خارجی در فصل جدید لیگ برتر گفت: دنیزلی قبلاً در ایران مربی گری کرده است. همه رسانه‌ها و طرفداران فوتیال به سبک او آشنا هستند. استراماچونی سرمربی تیم استقلال هم یک مربی است که در فوتبال اروپا کار کرده است و در بالاترین سطح فوتبال اروپا حضور داشته است شیوه بازی کردن او دفاعی است و به مانند کارلوس کی روش و مورینیو در تیم خود کار می‌کند. همچنین کالدرون نیز مربی باهوش و به دنبال بازی هجومی است.

امسال هر ۴ تیم تمرینات خود را به موقع آغاز کرده اند

عقیلی درباره ۴ تیم بالای جدول در فصل گذشته گفت: به نظر من هر ۴ تیم استقلال، پرسپولیس، تراکتور و سپاهان امسال تمرینات خود را به موقع آغاز کرده اند و این موضوع قطعا در عملکرد آن ها تاثیر مثبت خواهد داشت.

عده‌ای نمی‌خواستند که من به تیم ملی برگردم

هادی عقیلی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال در مورد جدایی جنجالی اش از تیم ملی گفت: جدایی من از تیم ملی دو بخش داشت، یک بخش آن این است که می‌خواستم خودم جدا شوم و بخش دوم آن این بود که می‌خواستم برگردم، اما یک عده در تیم ملی دوست نداشتند که من برگردم.‌

عقیلی: نبود برانکو به جذابیت لیگ می‌افزاید/ بدون اطلاع کی روش من را به تیم ملی دعوت کردند/ عده‌ای در تیم ملی نمی‌خواستند که من برگردم

می‌توانستم به بازی با کره دعوت شوم

وی ادامه داد: بعد از بازی تیم ملی با لبنان وقتی به قطر برگشتم، در لیگ این کشور یک بازی بسیار سختی را برگزار کردیم و من در آن بازی مصدومیت بسیار سختی را پیدا کردم و به دنبال آن بازی با تیم کره جنوبی را هم از دست دادم. دکتر شهاب پزشک تیم ملی با من تماس گرفت و شرایطم را جویا شد و گفت که اگر می‌خواهی به تیم ملی برگردی من با کی روش صحبت می‌کنم و می‌توانم تا سه روز قبل از بازی با کره به تمرینات تیم برسانم. اما به هر دلیل من به آن بازی دعوت نشدم و تیم ملی موفق شد ۱ بر صفر کره را شکست دهد.

در ۴ بازی موفق شدم ۳ گل به ثمر برسانم

عقیلی درباره حضور خود در لیگ قطر گفت: تیم ما در آن موقع شرایط خوبی نداشت و من بعد از آن که مصدومیتم برطرف شد به تیم برگشتم و موفق شدم که در ۴ بازی ۳ گل را به ثمر برسانم. تیم ملی در آن موقع با ازبکستان بازی داشت، اما باز هم کی روش من را به تیم ملی دعوت نکرد.

به هر دلایلی که بود کی روش نمی‌خواست که من به تیم ملی برگردم

وی ادامه داد: حتی در برنامه نود از کی روش راجع به من سوال کردند که او گفت، عقیلی دچار یک مصدومیت سختی شده است و نمی‌تواند در تیم ملی بازی کند و فردوسی پور هم به او گفت که به ترکیب تیم خود برگشته است و موفق شده است که در ۴ بازی ۳ گل به ثمر برساند، اما به هر دلیل کی روش من را در آن موقع به تیم ملی دعوت نکرد.

بدون اطلاع کی روش من را به اردوی تیم ملی دعوت کردند

هادی عقیلی درباره حضور خود در تیم ملی بدون آن که کی روش اطلاعی داشته باشد بیان داشت: من برای بازی لبنان به تیم ملی دعوت شدم و کادر فنی تیم ملی با من تماس گرفتند و شرایطم را جویا شدند و من به اردوی تیم ملی رفتم.

وی گفت: وقتی به اردوی تیم ملی رفتم دیدم که در آن جا کی روش برخورد خوبی با من نداشت و حتی از لحظه ورود من به تیم ملی گفت که من به شما بازی نمی‌دهم و من هم به او گفتم که الان یک هفته به بازی با لبنان باقی مانده است و زود تصمیم گیری نکند.

عقیلی: نبود برانکو به جذابیت لیگ می‌افزاید/ بدون اطلاع کی روش من را به تیم ملی دعوت کردند/ عده‌ای در تیم ملی نمی‌خواستند که من برگردم

از اول قرار نبود که به تیم ملی بروم

عقیلی درباره اتفاق آن موقع در تیم ملی بیان داشت: من از اول قرار نبود که به تیم ملی دعوت شوم و این یک ناهماهنگی بود که از سوی دستیاران کی روش صورت گرفت و بدون آن که کی روش اطلاعی داشته باشد من را به تیم ملی دعوت کردند و کی روش از دست دستیاران خود بسیار عصبانی شده بود و این عصبانیت را به من انتقال داد.

کی روش منظور من را بد متوجه شد

وی افزود: من در آن موقع با پای خودم به اردوی تیم ملی نرفتم و من می‌توانستم به کی روش درباره این موضوع توضیح دهم و چون هنوز مترجمی در آن موقع در تیم ملی حضور نداشت، منظور من را خیلی بد متوجه شد و بعد از این جریانات آرین قاسمی مترجم کی روش به تیم ملی اضافه شد و لازم است که بگویم در این قضیه نه من مقصر بودم و نه کارلوس کی روش.


بیشتر بخوانید

تیم ملی فوتبال امید یک - تیم ملی بزرگسالان یک/ شاگردان ویلموتس و مجیدی به تساوی رضایت دادند

مدیرعامل تراکتور راهی ترکیه شد/ عقد قرارداد با خارجی‌ها قوت گرفت

عزت اللهی استقلالی می‌شود؟


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
برو سپاهانی پی کارت. کی تو رو فوتبالیست حساب میکنه چه برسه به پیشکسوت
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر