کد خبر: ۷۰۰۳۶۹۸
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

بزرگترین اورژانس تامین اجتماعی بیمارستان شهید بهشتی شیراز در هفته دولت افتتاح می‌شود.

بهره برداری از بزرگترین اورژانس تامین اجتماعی در شیرازبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، اکبر امیری مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس در بازدید از بخش‌های بیمارستان تامین اجتماعی به مناسبت هفته تامین اجتماعی با حضور انجمن کارفرمایان شیراز، اظهار داشت: هدف از این بازدید آشنایی با خدمات بیمارستان تامین اجتماعی است.

وی با بیان اینکه مرکز دیالیز با ۲۰ تخت بیمارستان از سال ۹۵ مورد بهره‌برداری قرار گرفته است، بیان کرد: خدمات در این بخش در سه شیفت صبح، عصر و شب ارائه می‌شود و روزانه ۶۰ نفر از این خدمات استفاده می‌کنند.

امیری با اشاره به بکارگیری تجهیزات مدرن در بخش دیالیز این بیمارستان گفت: تعمیرات بیمارستان شهید بهشتی به عنوان قدیمی‌ترین بیمارستان استان از سال ۹۳ شروع شد و حدود ۷۰ درصد از تعمیرات اساسی انجام و براساس نقشه‌های جدید به روز شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی فارس با اشاره به تعمیر و بازسازی بخش اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی گفت: این بازسازی تقریبا تکمیل شده است و در هفته دولت افتتاح می‌شود.

امیری عنوان کرد: اورژانس بیمارستان شهید بهشتی شیراز از نظر مساحت بزرگترین اورژانس تامین اجتماعی کل کشور است.

وی با اشاره به اینکه در استان فارس دو بیمارستان در حال ساخت است، بیان کرد: یک بیمارستان ۳۲۰ تخت خوابی در شیراز که در مرحله انتخاب پیمانکار است و یک بیمارستان هم در شهرستان لارستان است.

همچنین رئیس بیمارستان شهید بهشتی شیراز با اشاره به ساخت بزرگترین بخش اورژانس کشور در بیمارستان تامین اجتماعی شیراز گفت: این بخش با پیشرفت ۸۰ درصدی بنا است در هفته دولت افتتاح شود.

جمشید مددی با بیان اینکه اورژانس این بنا از نظر وسعت و تجهیزات نخستین اورژانس بیمارستان تامین اجتماعی کشوراست، بیان کرد: این بخش که در ۲ هزار و ۱۰۰ متر زیربنا ساخته شده در سطح کشور نمونه است.

وی با بیان اینکه با ساخت این قسمت ۳۴ تخت فعال به مجموعه تخت بیمارستان اضافه می‌شود، بیان کرد: طب اورژانس رشته جدیدی است که اگر بتوان اینجا به کار گرفت، موثر است.
انتهای پیام/م

ساخت بزرگترین بخش اورژانس کشور در شیراز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر