کد خبر: ۷۰۰۴۷۶۰
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از مراجعه ۱۱ هزار و ۲۰۹ در سه ماهه نخست سال جاری به پزشکی قانونی خبر داد و گفت : از این تعداد ۷ هزار و ۷۳۴ نفر مرد و ۳ هزار و ۴۷۵ زن بوده است.

به گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،سلیم خانی مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه گفت : طی سه ماهه نخست سال‌جاری ۴ هزار و ۴۶۲ نفر با ادعای نزاع به پزشکی قانونی مراجع کرده‌اند که از این تعداد ۳ هزار و ۱۷۲ نفر مرد و یک‌هزار و ۲۹۰ نفر زن بوده است.

وی گفت : آمار مراجعه کنندگان نزاع در سه ماهه اول سال گذشته ۸۷۸ نفر مرد ویک‌هزار و ۰۹۵ نفر زن بوده، ثبت ادعای تصادف در سال گذشته ۲۲ هزار و ۸۲۷ نفر بوده که امسال این آمار به ۲ هزار و ۴۸۱ نفر رسیده که تعداد یک‌هزار ۷۱۱ نفر مرد و ۷۷۰ نفر از آن زن بوده است.

وی آمار مصدومان حادثه کار را در سال گذشته ۱۸۳ نفر عنوان کرد که از این تعداد ۱۷۸ نفر مرد و پنج نفر زن بوده و افزود: ۱۵۱ نفر مرد و ۲ زن مصدوم آمار مصدومان حادثه کار امسال است.

خانی از ۱۱ هزار و ۲۰۹ مراجعه کنند در سه ماهه نخست سال جاری به پزشکی قانونی خبر داد و افزود: از این تعداد ۷ هزار و ۷۳۴ نفر مرد و ۳ هزار و ۴۷۵ زن بوده است.

به گفته این مسؤول، چهار نفر فوت با سلاح سرد در مدت مذکور (سه نفر مرد و یک نفر زن)، فوت حوادث کار ۶ نفر مرد، فوت با گاز منو‌اکسید‌کربن سال گذشته سه مرد و ۲ زن و امسال هفت مرد و چهار زن، فوت با قرص برنج سال گذشته چهار مرد و امسال پنج زن و پنج مرد، فوت مسمومیت سال گذشته ۱۱ مرد و پنج زن و امسال ۱۱ مرد و ۱۱ زن در اثر مسمومیت در استان فوتی ثبت شده است.

وی فوت در اثر سوختگی را سه ماهه نخست سال گذشته ۹ مرد و ۵ زن اعلام کرد و افزود: امسال در سه ماهه اول سال جاری چهار مرد و سه زن جان خود را از دست دادند و در سال جاری ۹ مرد و یک زن غرق شدند، پنج مرد دچار برق گرفتگی و فوت شده است.

خانی در خصوص جان‌باختگان سوءمصرف مواد مخدر، اضافه کرد: طی سه ماهه اول سال ۸۲ نفر، ۷۰ مرد و ۱۲ زن در اثر سوء‌مصرف مواد مخدر جان خود را از دست داده‌اند.

 

 

انتهای پیام/د

۴ هزار و ۴۶۲ نفر با ادعای نزاع به پزشکی قانونی مراجع کرده‌اند

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر