کد خبر: ۷۰۰۴۹۹۰
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
کد خبر : ۷۰۰۴۹۹۰
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امیدوارم با شورای مالی سازمان تامین اجتماعی و دخالت بنده بتوانیم میزان بدهی را به مجموعه خدمات دهندگان افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی به حداقل برسانیم.


وعده وزیر رفاه به حل مشکل خرید ویلچر برای معلولانمحمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره افزایش سقف بودجه برای خرید لوازم توانبخشی اظهار کرد: یک بخشی از درآمد‌های سازمان بهزیستی از طریق بودجه عمومی است که براساس آن می‌تواند تعهدات رسمی خود را اعلام کند.

شریعتمداری بیان کرد: خیرین در کنار سازمان بهزیستی برای ارائه خدمات کمک می‌کند امیدواریم با حداقل فشار به کسانی که نیازمند انواع لوازم توانبخشی هستند در سال ۹۸ اقداماتی را انجام دهیم.

وی درباره طلب داروخانه‌ها و مراکز درمانی از سازمان تامین اجتماعی گفت: امیدوارم با شورای مالی سازمان تامین اجتماعی و دخالت بنده بتوانیم میزان بدهی را به مجموعه خدمات دهندگان افراد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی به حداقل ممکن برسانیم.


بیشتر بخوانید: تامین ۸۱ هزار کسری صندوق بازنشستگی توسط دولت


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: دولت در این زمینه کمک‌هایی نیز داشته است و امیدواریم این کمک‌ها درآینده بیشتر شود با انتشار اوراق مشارکت و اسناد اجاره خزانه در سال جاری نیز ۵ هزار میلیارد تومان دربرنامه سازمان برنامه و بودجه است که نسبت به تامین مالی سازمان تامین اجتماعی در این بخش اقدام کند.

شریعتمداری افزود: میزان سهمی که از سود فعالیت‌های سازمان تامین اجتماعی دریافت می‌کردیم در گذشته کمتر ۳ میلیارد تومان بود، درحال حاضر تلاش داریم به دو برابر افزایش دهیم اگر لازم آن را خرج پرداخت بدهی کنیم تا بیمه شدگان تأمین اجتماعی با کرامت بیشتری خدمات مورد نیاز از مراکز درمانی دریافت کنند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
منوچهر عسگری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۵
من سوال از اقای شریمداری این است که چرا خدمات درمانی بایستی به بارشستگان خود حق مسکن و حق علامندی و اولاد را طبق حکم حقوق یعنی مسکن ۱۵۰ هرازتومان تا ۳۰۰هرازتومان و حق علامندی و حق اولاد ۱۵۰ هرازنومان و برای هر فرزند ۴۵ تومان بگیرد و در تامین اجنماعی مسکن ۲۲تومان و هلامندی ۱۱تومان این را همسازی کنید بینید چه اتفاقی متافتاد
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر