کد خبر: ۷۰۰۶۴۵۱
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱

فرماندار ویژه ملایر گفت: تلاش نمایندگان و همه مسئولان شهرستان این است که ملایر را از معبد گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل کنند.

ملایراز معبد گردشگری به مقصد گردشگریبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، قدرت الله ولدی، فرماندار ویژه ملایر امروز در حاشیه دومین جشنواره آلبالو در جمع خبرنگاران با اشاره به با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های منطقه در حوزه صنعت، تولید و جاذبه‌های کشاورزی و گردشگری ملایر گفت: تلاش نمایندگان و همه مسئولان شهرستان این است که ملایر را از معبد گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل کنند.

وی مهمترین هدف از برگزاری جشنواره‌ها را معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های منطقه دانست و ادامه داد: برگزاری جشنواره‌ها موجب رونق گردشگری و در نهایت رونق اقتصادی در شهرستان می‌شود.

وی با اشاره به فراهم بودن زیر ساخت‌های گردشگری و آمادگی شهرستان برای جذب سرمایه گذاران در عرصه گردشگری بیان کرد: در حال حاضر مجوز‌های بی نام سرمایه گذاری در ملایر صادر شده و به محض ورود سرمایه‌گذار کلیه اقدامات اعطای تسهیلات، اخذ مجوز در اسرع وقت با حمایت همه‌جانبه نمایندگان و مسئولان شهرستان انجام می‌شود.

فرماندار ویژه ملایر از برگزاری دو جشنواره ملی در مرداد ماه و اواخر شهریور ماه خبر داد و ابراز کرد: سومین‌جشنواره شهر ملی و پایتخت مبل ایران از ۲۱ تا ۲۹ مرداد ماه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تمامی زیر ساخت‌های لازم برای حضور سرمایه گذاران در شهرستان ملایر فراهم است، بیان کرد: بنا داریم ملایر را از معبد گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل کنیم.

ولدی از فعالیت بیش از ۲۰ هزار نفر منبت کار و صنعتگر مبل و منبت در بیش از ۵ هزار کارگاه صنایع دستی گفت: با توجه به اینکه هم اکنون ۶۰ درصد مبل ایران در ملایر تولید می‌شود، امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک عنوان شهر جهانی مبل و‌منبت را به نام ملایر به ثبت برسانیم.

وی بیان کرد: ملایر مهمترین باغ شهر شهر غرب کشور و استان همدان است که با داشتن ۲۹ درصد از سطح باغات و تولید ۳۵ درصد تولیدات باغی در سال ۹۸ رتبه اول تولید انگور، آلبالو، بادام و رتبه دوم گیلاس را به خود اختصاص داده است.

گفتنی است؛ دومین‌جشنواره آلبالو در شهر شکوفه‌های گیلاس با حضور مسئولان استانی، شهرستاتی نمایندگان و اقشار مختلف مردم به مدت دو روز در ۲۷ و ۲۸ تیر ماه در شهر زنگنه برگزار و به صورت مستقیم از ساعت ۱۸ تا ۱۹ از شبکه رادیو جوان پخش می‌شود.

انتهای پیام/ج

ملایر از معبد گردشگری به مقصد گردشگری تبدیل می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر