کد خبر: ۷۰۰۷۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

مالک باشگاه شهر خودرو خراسان گفت: برنامه‌های مدنظر کادر نی طبق برنامه ریزی از سوی باشگاه در حال انجام است.

حمیداوی: فدراسیون فقط توپ را به زمین باشگاه‌ها انداخته است/ برخی تیم‌ها به مسائل بی توجه هستندبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان، فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهر خودرو خراسان در خصوص تاخیر در آغاز لیگ برتر اظهار داشت: به هر حال فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ با توجه به اتفاقاتی که فصل گذشته در برخی از ورزشگاه‌ها رخ داد مجبور است تا تمهیدات ویژه‌ای را بیاندیشد، اما صحبت ما این است که یک شبه نمی‌توان راه هزار ساله را رفت و اگر می‌خواهیم ورزشگاه‌ها به تمامی امکانات امنیتی مجهز شوند باید لیگ را یا خیلی دیرتر آغاز کنیم یا اینکه اجازه برگزاری مسابقات را داده و به تناوب این اتفاقات را رقم بزنیم.

وی افزود: همین حالا ورزشگاه امام رضا (ع)‌مشهد به عنوان مجهزترین ورزشگاه ایران هنوز مشکل گیت‌های بلیت فروشی الکترونیکی اش پا برجا است چرا که اصلا گیتی وجود ندارد و باید حداقل ۳ ماه زمان برای نصب و راه اندازی گیت‌های آن داشت.

حمیداوی تصریح کرد: شما حالا ببینید در برخی ورزشگاه‌های دیگر که ۳۰ درصد امکانات ورزشگاه مدرن امام رضا (ع) را ندارد شرایط به چه صورتی است و به نظرم فدراسیون باید تمهیدات دیگری را برای این ورزشگاه‌ها در نظر می‌گرفت. این هم که می‌گویند تیم‌ها در شهر‌های مجاور بازی کنند به نظرم اصلا اتفاق نخواهد افتاد و فقط توپ را در زمین باشگاه‌ها انداختن است.

مالک باشگاه شهر خودرو در خصوص برگزاری اردو‌های آماده سازی این تیم گفت: خوشبختانه برنامه‌های مدنظر کادر فنی تیم ما یعنی یحیی گل محمدی طبق برنامه ریزی در حال انجام است و مدیریت باشگاه تلاش می‌کند امکانات را فراهم سازد.

وی ادامه داد: طی همین چند هفته گذشته از شروع تمرینات هم تنها برنامه اجرا نشده ما برگزاری اردوی ترکیه بود که سریعا اردوی تهران و بازی با ذوب آهن در اصفهان و مشهد را جایگزین آن کردیم. اردوی ترکیه و برگزار نکردن آن هم فقط به خاطر شرایطی بود که فدراسیون ایجاد کرده بود و اگر می‌دانستیم که برخی تیم‌ها این طور به بعضی مسائل بی توجه هستند ما هم شرایط دیگری را رقم می‌زدیم، هر چند از این بابت که پول خودمان را در کشورمان خرج کردیم خوشحالیم.

حمیداوی همچنین در رابطه با جذب بازیکنان جدید گفت:خوشحالیم که با نظر موافق یحیی گل محمدی توانستیم بازیکنان مدنظر مان را جذب کنیم. انعقاد قرار داد با رحمتی و تمدید قرار دادبرخی از بازیکنان فصل گذشته خودمان کار راحتی نبود، اما به لطف خدا این کار‌ها انجام شد. چند بازیکن خارجی دیگر را هم به تمرینات اضافه کردیم و منتظر نظر گل محمدی برای ادامه حضور آن‌ها هستیم.

وی اظهار کرد:در چند پست دیگر هنوز نیاز به بازیکن داریم و در حال بررسی هستیم. نمی‌خواهیم بی گدار به آب بزنیم و باید انتخاب خوبی داشته باشیم تا در مسابقات به تیم کمک کنند.

مالک باشگاه شهر خودرو همچنین در خصوص شایعه مذاکره این باشگاه با برخی بازیکنان همچون رفیعی، باقری و همام گفت:ما نفرات مختلفی را مد نظر داریم و هر روز نیز در رسانه‌ها صحبت از مذاکره ما با بازیکنان جدید تری هم می‌شود، اما در خصوص بازیکنانی که مطرح شد باید بگویم در حال بررسی هستیم، ولی هواداران نگران نباشند و ان‌شالله نفرات خوبی را جذب خواهیم کرد. درباره رفیعی و همام نیز صحبتی با آن‌ها فعلا نداشته ایم، چند بازیکن دیگر هستند که طی روز‌های آینده آن‌ها را اعلام می‌کنیم.

مالک باشگاه شهر خودرو همچنین در خصوص ایجاد کمپ در مشهد گفت: ما جلسات مختلفی را با دوستانمان در مدیریت شهری داشته ایم، ولی هنوز در خصوص کمپ از سوی آن‌ها پاسخ دقیقی به ما داده نشده است. به هر حال ما منتظر هستیم همچنان. خودم نیز امروز شنبه سفری را به مشهد خواهم داشت تا نتیجه قطعی این موضوعات را جویا شوم. به هر حال ما تیمی هستیم که کامل به صورت خصوصی اداره می‌شویم، اما اگر قرار است تا به عنوان نماینده مشهد و خراسان در آسیا حضور داشته باشیم و در لیگ هم نتایج خوبمان را تکرار کنیم نیاز به حمایت جدی‌تر مسئولان داریم. مردم مشهد نیز دوست دارند این حمایت‌ها از تیمشان انجام شود تا دوباره با کسب نتایج خوب نشاط در بین آن‌ها تزریق شود.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از فوتبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر