کد خبر: ۷۰۰۹۱۱۵
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم عنوان کرد؛

بهشتی گفت:در سال جاری کمربندی جدید قم کلنگ‌زنی می‌شود و امیدواریم که در هفته دولت بتوانیم با سرمایه‌گذار این پروژه به نتیجه مطلوب رسیده و این سرمایه‌گذار را معرفی کنیم.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛محسن بهشتی  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با بیان اینکه منابع عمرانی استان به دلایل مختلفی بسیار کم است گفت: ما در بسیاری از پروژه‌ها از اعتبارات ملی استفاده کرده و بخشی دیگر نیز با همکاری شهرداری از ۱۸۵۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی این نهاد استفاده می‌کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم یادآورشد: در سال جاری کمربندی جدید قم کلنگ‌زنی می‌شود و امیدواریم که در هفته دولت بتوانیم با سرمایه‌گذار این پروژه به نتیجه مطلوب رسیده و این سرمایه‌گذار را معرفی کنیم.

بهشتی با تأکید بر نقش سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در استان قم تصریح کرد: در زمینهٔ گردشگری نیز بخش خصوصی فعالیت‌های قابل‌توجهی دارد که می‌توان از جمله به هتل‌سازی‌ها و ساخت مجتمع‌های فرهنگی و اقامتی اشاره کرد.

وی با اشاره به اعتبارات این پروژه، عنوان کرد: این پروژه هزینه‌ای بالغ بر دو هزار میلیارد تومان دارد که تنها ۳۰ درصد آن آورده دولت است و ۷۰ درصد مابقی آورده بخش خصوصی است.

وی با اشاره به برخی از پروژه‌های ملی و مهم استان قم افزود: حدود چند هزار میلیارد تومان سالانه هزینه قطار پرسرعت تهران- قم-اصفهان بوده که این نیز یکی پروژه‌های ملی استان است.

وی با بیان اینکه در مقابله با حفر و استفاده از چاه غیرمجاز در شورای حفاظت آب استان به شکل جدی پیگیری می‌شود، افزود: ما بسیاری از این چاه‌ها را به شکل کامل پر و مسدود کردیم و با هماهنگی با وزارت نیرو با مسدود کردن هر دو چاه مقداری آب برای استفاده در پروژه‌ها و سرمایه‌گذاری‌های عمرانی در استان قم به استان تخصیص داده می‌شود.

انتهای پیام/ح

کمربندی جدید قم امسال کلنگ‌زنی می‌شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر