کد خبر: ۷۰۰۹۳۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۷

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه گفت: شرایط سخت بازنشستگان را درک می‌کنیم و به هر برنامه‌ای که در راستای حل مشکلات بازنشستگان موثر باشد، توجه خواهیم کرد.

پيگير اعمال حق مناطق جنگی برای بازنشستگان هستيمبه گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،  افشین کریمی در دیدار با مسئولین کانون‌های بازنشستگان ادارات استان با بیان این اینکه بازنشستگان با راهکار‌های خود می‌توانند در تشکیل نهاد‌های مدنی موثر واقع شوند، گفت: وقتی بازنشسته‌ای احساس کند که با ارائه نظرات و پیشنهادات خود می‌تواند در روند توسعه جامعه موثر واقع شود، این موضوع علاوه بر کمک کردن به حل مشکلات، در فرد بازنشسته هم یک نوع احساس مسئولیت برای پیشبرد امور در جامعه ایجاد می‌کند.

کریمی همچنین خواستار در اختیار گذاشتن امکانات دستگاه‌های اجرایی و ادارات برای بازنشستگان شد و گفت: هر اداره‌ای که هر نوع امکاناتی از قبیل ورزشی، فرهنگی و اجتماعی به کارمندان خود ارائه می‌کند، موظف است به همان میزان آن امکانات را در اختیار بازنشستگان خود نیز قرار دهد.

وی تاکید کرد: اداراتی مانند ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی باید امکاناتی مانند مجموعه‌های ورزشی، فرهنگی و هنری خود را برای بازنشستگان فراهم و در این راستا با نیم بها قرار دادن و یا رایگان شدن بلیط سینما  برای این عزیزان اقدام کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری با بیان اینکه مطالبات بازنشستگان را از طریق ابلاغیه‌ای به تمامی دستگاه‌های اجرایی پیگیری خواهیم کرد، بیان داشت: کارکنان ادارات موظف هستند که شان و حرمت بازنشستگان را رعایت کنند و اگر مشاهده شود اداره‌ای با بازنشسته‌ای برخوردی مناسب نداشته حتماً با چنین اداره‌ای به صورت جدی برخورد و نتیجه این برخورد برای همگان مشخص خواهد شد.

وی تاکید کرد: ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید با بازنشستگان خود به منظور دریافت نظرات و پیشنهادات به صورت ماهانه یا فصلی جلسه داشته باشند و همچنین برنامه‌ای تدوین کنند که به صورت ماهانه در منازل بازنشستگان به منظور سرکشی از آنان حضور پیدا کنند.

کریمی گفت: موضوع انتخاب مشاور از بین بازنشستگان را پیگیری خواهم کرد، زیرا این برنامه قطعاً در پیشبرد امور بسیار موثر خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری در ادامه با اشاره به پیگیری‌های انجام شده برای تحقق حق مناطق جنگی برای بازنشستگان اظهار داشت: تحقق این موضوع حق بازنشستگان است و با توجه به پیگیری‌های موثر استاندار و بهره گیری از توان سایر مجموعه‌ها امیدواریم این موضوع محقق شود.

وی همچنین با اشاره به برگزاری جشن بازنشستگان در روز پنچم شهریور ماه گفت: هر گونه کمک و پشتیبانی لازم را برای این موضوع که موثر باشد، انجام خواهیم داد، اما محوریت کار با کانون بازنشستگان است که باید با دقت تمامی امور را پیگیری کند.

 

انتهای  پیام/ز

 

مطالبات بازنشستگان را از طریق ابلاغیه‌ای به تمامی دستگاه‌های اجرایی پیگیری خواهیم کرد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر