کد خبر: ۷۰۰۹۴۲۶
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۲

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان هرسین گفت:طرح هیوا اقدامی مهم و ارزشمند برای بهره گیری از استعداد‌ها و هدایت توانایی‌های نخبگان این شهرستان می‌باشد.

طرح هيوا در شهرستان هرسين اجرا خواهد شدبه گزارش   خبرنگار    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،حسین رستمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری  هرسین خواستار توجه ویژه و حمایت جدی از استعداد‌های برتر این شهرستان شد و گفت: فرمانداری و مجموعه اداری شهرستان هرسین به منظور اجرای شیوه نامه و دستورالعمل‌های بنیاد ملی نخبگان با این بنیاد همکاری وسیعی خواهد داشت.

به گفته رستمی طرح هیوا اقدامی مهم و ارزشمند برای بهره گیری از استعداد‌ها و هدایت توانایی‌های نخبگان این شهرستان می‌باشد.

 آوات طاهر پور رئیس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه  اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح هدایت استعداد‌های برتر، ایجاد فرصت‌های مناسب برای نخبگان در مناطق مختلف استان می‌باشد که با هدایت، یاری و واکاوی این استعداد‌ها اجرایی می‌شود.

رییس بنیاد نخبگان استان کرمانشاه ادامه داد: شیوه نامه طرح هیوا در شهریور ماه ۱۳۹۷ در بنیاد نخبگان استان کرمانشاه مطرح، مطالعه و تنظیم شده و پس از تایید و تصویب از سوی بنیاد ملی نخبگان در مهرماه ۹۷ برای اجرایی شدن ابلاغ شد.

طاهرپور ادامه داد: اطلاع رسانی گسترده قوانین و مقررات و نوع تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، برجسته سازی نقش نظارتی بنیاد نخبگان استانی در اجرای برنامه‌های نخبگانی، استفاده از پتانسیل شهرستان‌ها برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی بنیاد از دیگر اهداف این طرح است.

این مقام بیان داشت: با توجه به ظرفیت‌های استانی و ضرورت هدایت، یاری و واکاوی استعداد‌های برتر و ایجاد فرصت‌های مناسب برای نخبگان در مناطق مختلف استان با ایجاد سازوکار‌های حمایتی برای توانمندسازی این افراد وگروه‌های نخبه شیوه نامه طرح هدایت، یاری و واکاوی استعداد‌های برتر (هیوا) تدوین شده است.

انتهای  پیام/ز

 

 

اجرای  طرح هدایت استعدادهای برتر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر