کد خبر: ۷۰۰۹۷۰۳
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱

حمید گلی‌پور به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر همدان، شهردار، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان، حمید گلی‌پور به عنوان مدیرعامل جدید شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان معرفی شد.
کامران گردان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان، در آیین معارفه مدیرعامل جدید شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان، گفت: راه‌اندازی نمایشگاه بزرگ همدان عزمی راسخ و جدی می‌خواهد که شورای شهر آمادگی همکاری حداکثری برای این امر را دارد.

وی افزود: نمایشگاه‌های مرغوب یکی از مؤلفه‌های گردشگرپذیری در دنیای امروز است که همدان هم باید خود را به تراز قابل قبول در این زمینه برساند.
رئیس هیأت مدیره شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی و شهردار همدان نیز در این آیین گفت: با برچیده شدن موانع، افق روشنی پیش‌روی این شرکت است که امیدواریم با تلاش و سعی مدیر جدید و کارکنان این شرکت شاهد تحقق اهداف توسعه باشیم.

عباس صوفی نمایشگاه همدان را پایگاه تقویت و پشتیبانی تولیدکنندگان و حامی کسب و کار قلمداد کرد و افزود: اینجا مأمن رونق کسب و کار تولیدکنندگان است تا بتوانند در بستری مطلوب به ارائه توانمندی‌های خود بپردازند.

حمید گلی‌پور، مدیرعامل جدید شرکت نمایشگاه‌های همدان نیز افتتاح نمایشگاه بزرگ همدان را مهمترین هدف پیش‌روی خود دانست و افزود: این مهم با حمایت‌های مدیران بالادستی و همکاری همراهان امکانپذیر است.

گفتنی است، در این آیین از زحمات رجبیان مدیرعامل سابق و طالبیان سرپرست پیشین شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان تقدیر و حمید گلی‌پور به عنوان مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان معرفی شد.
انتهای پیام/ج

 مدیرعامل جدید شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان معرفی شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر