کد خبر: ۷۰۱۰۰۰۰
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

مهرمدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه از آغاز برنامه دوشنبه‌های خبری در استان با هدف اطلاع رسانی دستاورد‌های نظام و دولت خبر داد .

به گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،اصغر عظیمی مهرمدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه از آغاز برنامه دوشنبه‌های خبری در استان با هدف اطلاع رسانی دستاورد‌های نظام و دولت خبر داد و گفت : اولین برنامه امروز (دوشنبه ۳۱ تیر) با حضور خبرنگاران و عکاسان خبری از شهرستان سنقر و کلیایی آغاز شد.

وی گفت : شهرستان سنقر و کلیایی اولین مقصد اصحاب رسانه در این برنامه است و به ترتیب تا دهه فجر امسال در تمام شهرستان‌های استان این برنامه برگزار می‌شود.

به گفته وی ۱۷ تن از خبرنگاران و عکاسان خبرگزاری‌ها، روزنامه‌های سراسری و مطبوعات محلی در برنامه شهرستان سنقر و کلیایی حضور دارند.

وی بازدید از سراب سنقر به عنوان منطقه نمونه گردشگری، بازدید از سد شهدا و حضور در نشست خبری با حضور فرماندار را از جمله برنامه‌های سفر یک روزه خبرنگاران استان به این شهرستان اعلام کرد.

وی در ادامه در تشریح اجرای برنامه دوشنبه‌های خبری گفت: در نظر داریم در طول هر ماه دوشنبه‌ها خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های مرکز استان را به شهرستان‌ها اعزام کنیم تا مجموعه فعالیت‌های انجام شده در هر شهرستان را به افکار عمومی اطلاع رسانی کنند.

وی پاسخگویی مجموعه دولت به افکار عمومی را یکی از اهداف برگزاری این برنامه اعلام کرد و گفت: در این برنامه ظرفیت‌های هر شهرستان نیز توسط رسانه‌ها اطلاع رسانی می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه در ادامه گفت: در سفر به شهرستان نشست خبری با حضور فرماندار و خبرنگاران برگزار می‌شود و از طرح‌های شاخص هر شهرستان نیز بازدید به عمل می‌آید.

عظیمی مهر افزود: فرمانداران می‌توانند باتوجه به طرح‌های فعال در هر حوزه از مدیران کل آن حوزه هم برای حضور در نشست خبری و تشریح طرح دعوت کنند.

وی ادامه داد: این برنامه به ترتیب بعد از سنقر و کلیایی در ۳۱ تیرماه، در شهرستان‌های هرسین، پاوه، جوانرود، روانسر، صحنه، کرمانشاه، دالاهو، سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی، قصرشیرین، گیلانغرب، اسلام آبادغرب و کنگاور نیز برگزار می‌شود.

 

 

انتهای پیام/د

اولین برنامه دوشنبه های خبری برگزار می شود

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر