کد خبر: ۷۰۱۰۳۰۸
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
کد خبر : ۷۰۱۰۳۰۸
با گذشت یک هفته از اجرای طرح تابستانه کتاب؛

با گذشت یک هفته از اجرای طرح «تابستانه کتاب ۹۸»، بیش از ۲۰۷ هزار نسخه کتاب در کتابفروشی‌ها فروخته شد.

نتیجه اجرای طرح تابستانه کتاب در یک هفته  اعلام شد/ فروش بیش از 5 میلییارد تومانی در طرح تابستانه کتاببه گزارش حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، با اجرای طرح تابستانه کتاب ۹۸ در سراسر کشور، تاکنون ۲۰۷ هزار و ۸۹ نسخه کتاب به مبلغ ۵ میلیارد و ۸۴۵ میلیون و ۴۷۷ هزار و ۸۹ تومان به فروش رسیده است.

در این طرح استان خراسان رضوی با ۶۸ کتابفروشی توانست با فروش ۲۸ هزار و ۶۱۹نسخه کتاب، رتبه پرفروش‏‌ترین استان‏ را بر اساس کتاب به خود اختصاص دهد. اصفهان با ۷۹ کتابفروشی و فروش ۲۷ هزار و ۳۹۱ نسخه کتاب در جایگاه دوم و استان تهران با ۹۵ کتابفروشی و فروش ۲۳ هزار و ۱۸۰ نسخه کتاب در جایگاه سوم پرفروش‏‌ترین استان‏ بر اساس کتاب قرار گرفته اند.

استان‌های اصفهان، تهران و خراسان رضوی تاکنون پرفروش‌ترین استان‌ها بر اساس مبلغ فروش در طرح تابستانه کتاب ۹۸ هستند.

هر فرد می‌تواند با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو طرح تابستانه کتاب ۱۲۰ هزار تومان کتاب بخرد. کتاب‌های تالیفی با یارانه ۲۵ درصدی و کتاب‌های ترجمه با یارانه ۱۵ درصدی به فروش می‌رسد.

طرح تابستانه کتاب ۹۸ با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» با مشارکت ۶۵۳ کتابفروشی عضو در سراسر کشور، آغاز به کار کرده است. در این طرح ۴۹۷ کتابفروشی در مراکز استان و ۱۵۶ کتابفروشی در شهرستان‌ها میزبان علاقه‌مندان به کتاب هستند. این طرح از ۲۵ تیرماه در استان‌ها و از ۲۷ تیرماه در تهران آغاز به کار کرده است و تا سوم مرداد ماه به کار خود ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر