کد خبر: ۷۰۱۰۸۸۵
گروه : سیاسی » دولت
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰

معاون اول رئیس جمهور از پروژه احداث قطعات ۲ و ۳ آزادراه شهید همت - کرج بازدید کرد.

جهانگیری وارد استان البرز شد/ بازدید معاون اول رئیس جمهور از پروژه احداث آزادراه شهید همت-کرجبه گزارش  حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور صبح امروز (سه شنبه) در بدو ورود به استان البرز، از سوی استاندار و جمعی از مدیران استان مورد استقبال قرار گرفت.

معاون اول رئیس جمهور با حضور در محل کارگاه بهاردیمه که پیمانکار قطعات ۲و۳ پروژه آزادراه شهید همت-کرج است، به همراه وزیر راه و شهرسازی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از روند احداث این پروژه بازدید کرد.


بیشتر بخوانید: معاون رئیس جمهور از بزرگترین کارخانه تولید آلومینیوم در خاورمیانه بازدید کرد 


جهانگیری در جریان این بازدید با توضیحات وزیر راه و شهرسازی و مدیران اجرایی پروژه، از آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی، موانع پیش رو و برنامه زمانبندی تکمیل پروژه مطلع شد.

طول پروژه احداث آزادراه شهید همت-کرج ۱۴.۶ کیلومتر و دارای سه قطعه است که در حال حاضر قطعه یک زیر ترافیک قرار دارد و قطعه دوم با طول ۴.۵ کیلومتر و قطعه سوم که به ورودی جاده چالوس در شمال کرج منتهی می‌شود از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

افتتاح فاز یک و دو طرح توسعه مزرعه ماهی سرای کرج

معاون اول رئیس جمهور با همراهی عزیزاله شهبازی استاندار البرز  با حضور در حصار کرج در مراسم آغاز به کار شرکت پرورش و تکثیر ماهی البرز کاسپین حضور یافت.

جهانگیری ضمن افتتاح فاز یک و دو طرح توسعه این ماهی سرا از بخش‌های مختلف خط تولید و سالن‌های تفریق، پرورش ماهی و پرواری بازدید کرد و از نزدیک در جریان جزئیات این طرح، ظرفیت تولید و میزان اشتغال زایی آن قرار گرفت.

ظرفیت تولید فاز یک این طرح ۱۵ میلیون قطعه بچه ماهی قزل آلا و ظرفیت تولید فاز دوم ۲۸ تن در سال است.

با بهره برداری از فاز یک و دو طرح توسعه مزرعه ماهی سرای کرج برای ۳۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی شده است.

معاون اول رئیس جمهور پس از افتتاح طرح توسعه مزرعه ماهی سرای کرج از نمایشگاه محصولات و توانمندی‌های عشایری-کشاورزی استان البرز و سیاه چادر‌های عشایر که در حاشیه این نمایشگاه برپا بود بازدید کرد. این نمایشگاه شامل محصولات کشاورزی، محصولات باغی، صنایع تبدیلی و محصولات دامداری و دامپروری عشایری و کشاورزی است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر