کد خبر: ۷۰۱۴۹۴۱
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
کد خبر : ۷۰۱۴۹۴۱
گروه : قم » قم
در مراسم تجلیل از عوامل گاندو در قم عنوان شد؛

نماینده مردم قم در مجلس گفت:کسانی که ادعا می‌کنند این سریال دروغ و اتهام است،طرح شکایت نمی‌کنند چون می‌دانند دستشان رو می‌شود.

گاندو بر اساس اظهارات منابع اطلاعاتی و دستگاه‌های امنیتی تهیه شدبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،حجت الاسلام ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، روز جمعه چهارم مرداد ماه، در مراسم تجلیل از عوامل گاندو در جمع نمازگزاران نمازجمعه این هفته قم با بیان اینکه فیلم‌نامه مجموعه گاندو بر اساس اظهارات منابع اطلاعاتی و دستگاه‌های امنیتی تهیه شده است، افزود: آن کسانی که ادعا می‌کنند این سریال دروغ و اتهام است، طرح شکایت نمی‌کنند، و چهره حق به جانب می‌گیرند، چون می‌دانند اگر شکایت کنند دستشان بیشتر رو می‌شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: صاحبان نفوذ و قدرت اسامی واقعی را در این سریال به اسامی مستعار تغییر دادند، ولی اسم جاسوسانی مثل جیسون رضاییان، موسوی، سید امامی و سیامک نمازی فراموش نمی‌شود.

حجت الاسلام ذوالنوری با قدردانی از دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی برای تامین آرامش و امنیت مردم، افزود: اگر برخی مسئولان در مقابله با شبکه‌های جاسوسی اقدامی نمی‌کنند حداقل دست و پای کسانی که برای مقابله با جریان‌های نفوذی تلاش می‌کنند را نبندند.

وی با طرح این مسئله که آمریکا چرا حاضر شد یک میلیارد و هفتصد میلیون دلار پول بلوکه شده ایران را پس دهد، گفت: آن‌ها قصد داشتند، با پس دادن این بخش از اموال ایران از مطرح شدن حقایق جلوگیری کنند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری، جریان‌های نفوذ را به نفوذ فردی و نفوذ جریانی تقسیم کرد و گفت: نفوذ سبب می‌شود مسولان دچار اشتباه محاسباتی شوند.

حجت الاسلام ذوالنوری افزود: امروز بخشی از ناکارآمدی‌های مشاهده شده حاصل همین نفوذ است که آثار آن را می‌بینیم.

وی با بیان اینکه چند سال است، زمان و بودجه کشور را صرف یک موضوع موهوم واهی بی نتیجه بنام برجام کردند، خاطر نشان کرد: در حالی که راه صحیح تکیه بر توانمندی داخلی بود، همه توان کشور را صرف تعمیق کاخ پوشالی و آرزویی به نام برجام کردند که آن هم با روی کارآمدن انسان نامتعادلی مثل ترامپ بر سر سازندگانش خراب شد.

حجت الاسلام ذالنوری تصریح کرد: آن کسانی که دیگران را متهم به دلواپسی و کاسبی تحریم می‌کردند، و می‌گفتند تحریم‌ها برنخواهد گشت امروز فشار این تحریم را بر مردم چندیین برابر کردند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای وزیری که می‌گویی الان هم اگر به قبل از برجام برگردم دوباره این راه را می‌روم چه تضمینی گرفتید که این بلا سر مردم در نیاد؟

وی با بیان اینکه توان نظامی کشور، پشتیبان دیپلماسی است، خاطر نشان کرد: مسولان ما در حد رئیس قوه در اوج مذاکرات برجام دچار اشتباهات محاسباتی شدند و با نادیده گرفتن توان دفاعی ما و برجسته نشان دادن توان نظامی دشمن دچار خطای محاسباتی شدند.

حجت الاسلام ذالنور افزود: مسئولی که می‌گوید دشمن می‌تواند با دو بمب توان دفاعی ما را نابود کند، معنی این حرف این است که به دشمن بگوییم از توان نظامی و دفاعی ما نترسید و در مذاکره به ما امتیاز ندهید.

وی با تاکید بر اینکه دشمن با تمام توانش این مردم را نمی‌تواند از از پا درآورد، گفت: مقام معظم رهبری جواب محکمی به زورگویی آمریکا داد و گفت: ما در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد.

حجت الاسلام ذالنور اینستکس را توهین به مردم دانست و گفت: اگر طبق این طرح بخواهند تمام درآمد نفتی ایران را در اینستکس متمرکز کنند بدین معناست که دشمنان تلاش دارند منابع مالی مارا کنترل کنند.

انتهای پیام/ش

سخنان حجت الاسلام ذوالنور در مراسم تجلیل از عوامل گاندو

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر