کد خبر: ۷۰۱۶۳۸۴
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰
کد خبر : ۷۰۱۶۳۸۴
در گزارش باشگاه خبرنگاران جوان بخوانید؛

مسئولان سه قوه وعده داده‌اند که تا یک ماه آینده تمام ۷ هزار و ۲۰۰ قبول‌شده آزمون استخدامی سال ۹۶ دستگاه قضایی جذب شوند.

بآیا وعده‌های دولت، مجلس و قوه قضاییه برای جذب قبول شده آزمون استخدامی دستگاه قضا تا یک ماه آینده محقق می‌شوده گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سال ۹۶ قوه قضاییه آزمون استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر از کارکنان قوه قضاییه را برگزار کرد و بنا شد افرادی که در آزمون کتبی و مصاحبه قبول می‌شوند تا سال ۹۷ به کار مشغول شوند، اما بعد از گذشت دو سال از برگزاری آزمون هنوز این افراد به کار گرفته نشده‌اند.

یکی از شروط شرکت در آزمون استخدامی سال ۹۶ قوه قضاییه عدم اشتغال در مشاغل دیگر است، به همین دلیل افرادی که در این آزمون شرکت کردند از کار قبلی خود انصراف داده اند و بعد از گذشت دو سال همچنان بیکار هستند که مشکلات زیادی برای آن‌ها و خانواده هایشان ایجاد شده است.

قوه قضاییه عدم به کارگیری این افراد را کمبود بودجه اعلام کرده است و می‌گوید: اگر دولت بودجه لازم برای استخدام این افراد را تامین کند، دیگر مشکلی برای به کارگیری ۷ هزار ۲۰۰ قبول شده آزمون سال ۹۶ ندارد.

در کنار صحبت‌های قوه قضاییه، دولت اعتقاد دارد که آزمون سال ۹۶ بودن مجوز برگزار شده است. خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مجوز برگزاری آزمون استخدامی سال ۹۶ را از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه پیگیری کرد. براساس توضیحات این معاونت، براساس برنامه پنجم و ششم توسعه قوه قضاییه سالیانه مجاز است ۸۰۰ قاضی استخدام کند و به ازای هرقاضی ۳ کارمند استخدام کند.

خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان همچنین ۲۰ خردادماه موضوع استخدامی ۷ هزار و ۲۰۰ قبول شده آزمون قوه قضاییه را از اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه پیگیری کرد.

اسماعیلی در این رابطه گفت: اقدامی که قوه قضاییه مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی کارکنان انجام داد یک اقدام صد در صد قانونی و بر مبنای مجوز بود. در قانون برنامه و بودجه به قوه قضاییه اجازه داده شده است که سالیانه ۸۰۰ قاضی و هر قاضی سه کارمند (۲ هزار و ۴۰۰ کارمند) استخدام کند؛ این مصوبه قانونی مجلس شورای اسلامی است.

وی افزود: در یکی دو سال اخیر این کار انجام نشد و قرار شد مجموع تمام استخدامی‌های سال‌های اخیر یک مرتبه انجام شود و براساس مجوز سازمان برنامه و بودجه این اقدام انجام و آزمون استخدامی در سال ۹۶ برگزار شد.

سخنگوی قوه قضاییه تصریح کرد: اهتمام قوه قضاییه بر آن بود که این افراد در همان سال ۹۶ استخدام شوند و شروع به کار کنند، اما متاسفانه شرایط و اوضاع کشور و شاید قدری بهانه گیری‌ها و یا بی مهری دولت وعدم تخصیص اعتبار برای جذب افرادی که آزمون قبول شده اند باعت تاخیر در استخدام همکارانی شده است که واقعا ما به حضورشان در قوه قضاییه نیاز داریم.

اسماعیلی افزود: امروز نیاز جدی قوه قضاییه جذب نیرو‌های جدید است، اما جذب نیرو‌ها در دوره قبلی ریاست قوه قضاییه به سرانجام نرسید، در دوره جدید و اوایل اردیبهشت ماه امسال، ریاست قوه قضاییه تعدادی از معاونین و وزیر دادگستری را موظف کرده که پیگیری‌های قانونی برای تخصیص اعتبار در دولت و سازمان برنامه و بودجه را برای استخدام این افراد انجام دهند و این موضوع کاملا قانونی پیگیری می‌شود.

وی گفت: موضوع استخدام نیرو‌های جدید آن قدر مهم است که رئیس قوه قضاییه شخصا این موضوع را از دولت و رئیس جمهور پیگیری می‌کند.

اسماعیلی در خصوص زمان به کارگیری این افراد بیان کرد: تعیین زمان دست قوه قضاییه نیست و دست دولت است و تیمی که مرکب از معاونین و وزیر دادگستری برای پیگیری کار قبول شدگان در آزمون استخدامی تعیین شده است تمام تلاش خود را می‌کنند تا در اولین زمان این افراد تعیین و تکلیف شوند.

رئیس قوه قضاییه، آوایی وزیر دادگستری را به عنوان مسئول پیگیری کار قبول شدگان آزمون استخدامی از دولت انتخاب می‌کند.

۲۴ خرداد ماه آوایی وزیر دادگستری در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان در رابطه با نتیجه پیگیری‌های خود از دولت برای تعیین و تکلیف این افراد گفت: دولت اعتقاد دارد که کاش هماهنگی‌های قانونی استخدامی این افراد قبل از برگزاری آزمون انجام بیشتر انجام می‌شد.

وزیر دادگستری گفت: اگر هماهنگی‌ها بهتر و بیشتر انجام می‌شد، ممکن بود کار خیلی زودتر به سرانجام می‌رسید.

وی ادامه داد: حتما باید در تعداد استخدامی‌ها متناسب با وسع و امکانات موجود دولت هماهنگی صورت گیرد، گرچه ممکن است نیاز قوه قضاییه به استخدام نیرو‌های جدید خیلی بیشتر از امکاناتی باشد که برای دولت مقدور است.

وزیر دادگستری گفت: بنده در این خصوص پیگیری و مکاتباتی با رئیس جمهور و با انصاری معاون رییس جمهور چندین جلسه مذاکره داشتم. وی در پاسخ به این سوال که اختلاف دولت و قوه قضاییه بر سر تعداد استخدامی و یا بودجه در نظر گرفته شده برای قبول شدگان است، گفت: در خصوص هر دو مورد بین دولت و قوه قضاییه مورد اختلاف است.

وزیر دادگستری افزود: دولت عددی را استخدامی نیرو‌های جدید مطرح کرده است که ممکن است دولت به دلیل محدودیت‌هایی که دارد نتواند این تعداد را استخدام کند، موضوع بعدی در خصوص بودجه مورد نیاز است که باید با سازمان مدیریت هماهنگی لازم صورت گیرد.

۹ تیرماه اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه دربرنامه تلویزیونی از آغاز روند جذب قبول شدگان آزمون استخدامی خبر داد و گفت: قوه قضائیه برای حضور این نیرو‌ها نیاز مبرم دارد و ما تمام تلاشمان را می‌کنیم و با امر ریاست قوه قضائیه، کارگروهی مأمور شدند که موانع شروع به کار کسانی را که پذیرفته شدند، بردارند و همه را جذب خواهیم کرد. در فاز اول ۲ هزار نفر به جایگزینی بازنشستگان و کسانی که منفک شدند، جذب می‌شوند و نگرانی برای پذیرفته‌شدگان به وجود آمده است. این افراد تحت پست‌های مشخص جذب شدند و کسی قرار نیست جای آن‌ها را بگیرد و هیچ تضییع حقی صورت نمی‌گیرد. زمانی برای این موضوع قابل تعیین نیست و دولت در حوزه تأمین اعتبار حقوق و مزایا و تخصیص پست‌های سازمانی باید ما را کمک کند.

۱۵ تیر ماه محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در رابطه با زمان با اعلام موافقت دولت برای جذب قبول شدگان آزمون قوه قضاییه گفت: بودجه ما تصویب شده و سهم هر دستگاه مشخص است، سازمان برنامه و بودجه پول دیگری که ندارد! هرچه که منبع برای سال ۱۳۹۸ وجود دارد مجلس این منبع را بین همه قوا و دستگاه‌ها توزیع کرده، اگرمجلس منابع لازم را برای دستگاه قضایی قرار داده و مجوز آن را هم از سازمان اداری و استخدامی کشور گرفته، چه مخالفتی با آن داریم؟ حتما موافق استخدام این افراد هستیم.

معاون رئیس جمهور افزود: قانون گذار در قانون برنامه ششم مشخص کرده اگر دستگاهی قصد استخدام دارد، باید مجوز لازم را از سازمان اداری استخدامی کشور بگیرد و از سازمان برنامه و بودجه نیز تحقیق کند که منابع این کار در بودجه وجود دارد و اگر منابع آن وجود داشت و سازمان برنامه بودجه مجوز لازم را صادر کرده باشد؛ خبر خوش آن است سازمان برنامه و‌بودجه موافق جذب این ۷ هزار نفر است.

۲۵ تیرماه آوایی وزیر دادگستری برای پیگیری کار قبول شدگان به مجلس رفت. نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس برگزاری نشستی در مجلس با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف وضعیت ۶۴۰۰ نفر از قبول شدگان قوه قضائیه خبر داد و گفت: وضعیت این افراد ماه‌ها است بلاتکلیف مانده بنابراین بر آن شدیم تا این نشست را برگزار و وضعیت قبول شدگان را تعیین تکلیف کنیم.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: بر این اساس مقرر شد آوایی، وزیر دادگستری برای استخدام و جذب این ۶۴۰۰ برنامه ریزی کند، زیرا قوه قضائیه اعلام کرده بود اگر سازمان برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی قبول کنند تمامی این افراد را جذب می‌کنیم بنابراین قرار شد تمامی این افراد جذب و استخدام شوند.

وی ادامه داد: وضعیت این افراد تا یک ماه آینده باید تعیین تکلیف شوند و مقرر شد حتی یک نفر از این افراد باقی نمانند؛ نظر رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در این رابطه مثبت داشت.

آوایی گفت: قرار بود هفته قبل تعدادی از مسئولان قوه قضاییه در وزارت دادگستری حضور پیدا کنند و جلسه هماهنگی در این خصوص برگزار شود که برای معاون رییس جمهور ماموریتی کاری پیش آمد و این جلسه منتفی شد، انشاالله اول هفته آینده این جلسه هماهنگی با حضور نمایندگانی از دولت و قوه قضاییه برگزار می‌کنیم و امیدوارم در این جلسه بتوانیم موانع موجود را برطرف و این مشکل را تا حدود حل کنیم.

اول مرداد ماه حجت الاسلام و المسلمین امینی معاون منابع انسانی قوه قضاییه در خصوص نتیجه جلسه با نمایندگان مجلس به منظور پیگیری کار استخدامی قبول شدگان آزمون قوه قضاییه در پاسخ به این سوال که شنیده شده فقط ۴هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضاییه تعیین و تکلیف می‌شوند، مابقی پذیرفته شدگان چه خواهند شد؟ گفت: در جلسه‌ای که ما با حضور رییس دادگستری و رییس حوزه ریاست و معاون اول رییس جمهور و وزیر دادگستری در سازمان امور استخدامی داشتیم مقرر شد به میزانی که خود قوه قضائیه از اعتباراتش بتواند نیرو جذب کند قبول شدگان آزمون را جذب کرده و رایزنی کند تا دولت بودجه استخدام مابقی افراد را تامین کنند. در کمیسیون قضایی مجلس هم مقرر شد برای جذب تمام افراد در یک ماه آینده پیگیری‌های لازم انجام شود.

براساس وعده‌های نمایندگان مجلس، وزیر دادگستری و مسئولان دستگاه قضا وضعیت استخدامی تمام ۷ هزار و ۲۰۰ قبول شده آزمون استخدامی قوه قضاییه سال ۹۶ باید تا یک ماه آینده مشخص و مراحل جذب آن‌ها آغاز شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۹۴۲
در انتظار بررسی: ۱
شاهد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
چرا کسی به داد ما قبول شده ها نمیرسه زندگیمون از هم پاشیده، افسردگی گرفتیم چرا باید قربانی اختلاف دو‌قوه بشیم
در راه مانده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
به خدا کلی گرفتاری کلی بدهی داریم
چرا کسی تکلیف ما را مشخص نمیکنه
زخمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
تکلیف ما معلوم شد یا نه؟
جمشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
شما را به خدا قسم با وزیر دادگستری مصاحبه کنید خیلی ها مثل ما چشم انتظارند
پژمرده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
دیگه به هیچ چیز امید ندارم دوست دارم هر چی زودتر بمیرم
نمیدانم!!!!!
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
من که واقعا گیج شدم هر سری هر کسی هر وعده ای که میخواد میده!!!!
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
کی نتیجه تلاش و پیگیری هامون را باید ببینیم؟
به خدا با یه مادر پیر که آرزوی داماد شدن من را داره و هنوز هم وضعیت استخدامیم معلوم نیست چه کنم؟
رحمت خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
قول یکماهه وزیر پایان یافته. وزیر باید نسبت به این مسئله پاسخگو باشند
چرا برای بقیه آزمون ها بودجه میدند وقتی نوبت به ما میرسه از مشکلات بودجه ای دم میزنند
چشم انتظار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
قول یک ماهه وزیر تمام شد!
5000نفر منتظر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
چرا مصاحبه با وزیر را در برنامه تون نمیگنجونید؟
5000 نفر منتظر جذب استخدامیشونن
محسن آراقاتان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
زودتر با وزیر دادگستری مصاحبه ای انجام بدید . ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
ای بابا یک مصاحبه مگه چیه ک انجام نمیدید ؟؟؟؟"؟
هیات همراه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
کی این بودجه ما فراهم میشه؟
چرا کسی به فکر ما نیست؟
راضیه تیفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
آقای وزیر قول یکماهتون کجا رفت؟
مردادماه رو به اتمامه!
منتظر تهیه خبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
پس کی خبر و مصاحبه ای از وزیر دادگستری تهیه میشه؟
امروز 26 مرداده !!
قول یکماهه وزیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۶
سلام . دیگه وقتشه که یه گزارشی یا مصاحبه ای با وزیر دادگستری انجام بدید مرداد ماه دیگه تمومه. چرا خبری از قول یک ماهه وزیر نشده ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
خدایا خودت گره از این کار باز کن دیگه امیدی به این مثلا مسئولین هم نیست ، از پیگیری کردن هم خسته شدم ، دیگه بریدم
وفای به عهد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آَمَنُوا لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ کَبُرَ مَقْتًا عِندَ اللَّهِ أَن تَقُولُوا مَا لَا تَفْعَلُونَ.(سوره صف2و3)اى کسانى که ایمان آورده اید چرا چیزى میگویید که انجام نمیدهید نزد خدا سخت ناپسند است که چیزى را بگویید و انجام ندهید؟؟؟؟
معجزه الهی بشه کارمند بشیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
خبرگزاری محترم خدا قوت
ما منتظر تهیه خبر از جانب شما هستیم
"مسئولان سه قوه وعده داده‌اند که تا یک ماه آینده تمام ۷ هزار و ۲۰۰ قبول‌شده آزمون استخدامی سال ۹۶ دستگاه قضایی جذب شوند."
دختر مجرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
سلام من به وعده های مسئولین اعتماد کردم و به خانوادم قول دادم که نهایتا تا آخر ماه میرم سرکار !!!!!!! بنده خدا ها خیلی امیدوار شدن ودارن با امید مشکلات رو تحمل میکنن...... منم هر روز که میگذره وبه آخر ماه نزدیک میشم هراسان تر وپریشان تر میشم
متصدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
خواهشا از وزیر دادگستری در مورد زمان دقیق شروع به کار مصاحبه کنید و ما را از بلاتکلیفی نجات بدین
خبرنگار محترم لطفا با دقت این پیام رو بخونین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
خواهشی که ما از شما داریم اینه که شنبه که پایان فرصت یکماهه وزیر هست حتما مصاحبه ای باهاشون داشته باشین
و حتماااا و قطعا صحبت نبود بودجه رو مطرح میکنن لطف بفرمایین بعد از اون با اقای نوبخت مصاحبه ای کنین
آقای نوبخت هم حتماااا و قطعا میگن بودجه نداریم و قوه باید از منابع داخلی خودش استخدام انجام بده و پاس میده به اقای رییسی
بعد آقای رییسی میگه ما هم بودجه نداریم و دولت باید بده
بعد از اون مصاحبه کنین با دولت، دولت میگه قوه قضاییه مجوز استخدامی نداشته و باید با امور استخدامی صحبت کنین
بعد برین سراغ امور استخدامی؛ امور استخدامی هم میگه ما مجوز داشتیم و بر اساس برنامه 6 توسعه بوده میگه برین سراغ نوبخت
و دوباره........ دور باطل
آیا بعد از دوسال معطلی این حق جوانان نخبه ای هست که از بین 100 هزار نفر پدیرفته شده اند؟؟؟
خدا شاهده خسته شدیم! بریدیم!!! این چه عدالتیه که در حق کارمندای خودشون هم بی عدالتی میکنن

خواهش میکنممممممممم یه نفر از شما خبرگزاری محترم مسئول بشه و سفت و سخت پیگیری استخدام بشه و به هر کی پاس دادن پیگیری کنه تا به نتیجه ای برسیم
ار خبرنگار بودم قطعااا این کارو میکردم
الان 1000 نفر از 5000 نفر اینجا کامنت گذاشتن یعنی 20 درصد از بچه ها چشمشون به این سایت و شماس
خیلیها هم توی قسمت فارس من خبرگزاری فارس پیام گذاشتن ولی وقتی دیدن خبر مهمی نشد دیگه کامنتی نمیزارن
لطفا امیدمون رو نا امید نکنین و پیگیری کنین
سپاسگزارم
پاسخ ها
مریم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
گل گفتی دوست عزیز
آرزو به دل کارمندی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
خبرگزاری محترم خدا قوت
ما منتظر تهیه خبر از جانب شما هستیم
"مسئولان سه قوه وعده داده‌اند که تا یک ماه آینده تمام ۷ هزار و ۲۰۰ قبول‌شده آزمون استخدامی سال ۹۶ دستگاه قضایی جذب شوند."
*
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
بخدا حالمون بده ٬کسی نیست به دادمون برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
باسلام،لطفاباوزیردادگستری مصاحبه کنیدپس چی شداین قولی ک دادی،مردادم ک داره تموم میشه
خبر جذب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
ضمن تشکر از زحماتتون لطفا با وزیر دادگستری مصاحبه ای را انجام بدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
با سلام و خسته نباشید
لطفا ور صورت امکان با وزیر محترم دادگستری مبنی بر قول ایشان جهت جذب پذیرفته شدگان قوه قضاییه مصاحبه نمایید . خدا خیرتون بده از زحمات شما متشکریم
بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
سلام،خواهش می کنم با وزیر محترم درباره قولشون مبنی بر استخدام همه تاپایان مردادماه مصاحبه ای داشته باشید واین همه جوان بیکار را از بلاتکلیفی در بیاورید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
سلام، لطفا اگه براتون مقدوره یه مصاحبه با وزیر دادگستری و آقای نوبخت داشته باشید شاید گره از کار این همه جوون باز شد خدا خیرتون بده.
بلاتکلیف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
تو را خدا بدامون برسید واقعا زندگی هامون داره از هم میپاشه وزیر محترم منتظر عملی شدن وعده تان هستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
خواهش می‌کنم از وزیر محترم درخواست پاسخگویی داشته باشید وبه داد دل ما برسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
سلام
با وزیر دادگستری مصاحبه کنید و وعده جذب ۱ ماه رو پیگیری کنید
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
سلام، فردا جلسه هئیت دولت هستش، لطفا با جناب وزیر ک در جلسه هستند، مصاحبه کنید
احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
خداییش آقای نوبخت خرج یه سال آقازدشون ک خارج از کشوره کنار میذاشتن ما الان استخدام بودیم
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
چطور واسه آموزش و پرورش پارسال 16 هزار نفر و امسال 65 هزار نفر جذب میکنن و آزمون نگرفته بودجشون تامیین هست انوقت یکی از قوای کشور از سال 92 تا حالا ی آزمون 6 هزارتایی گذاشته ک نتونسته همونم جذب کنه !!!
لبلا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
تو رو خدا یه کاری کنین تکلیف مارو مشخص کنید...دیگه بریدیم
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
دیگه به خداخسته شدیم ازوزیرمحترم پیگیری کنیدتامشکل همه حل بشه ‌انشاا...
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
سلام خسته نباشید
شما که این همه مرام بخرج دادید و تا حالاش ما رو کمک کردید تو فرصت چند روزه باقیمانده با وزیر محترم مصاحبه کنید تا ترتیب جذب یک ماهه ۵۰۰۰جوان فراهم شود
دل ارا
|
United States
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
درود
باسپاس از همراهیتان در طی این مسیر خداقوت
خواهشمندیم پیگیر مصاحبه با وزیر محترم باشید
این حق ما هست که بدانیم تکلیف ما چه میشود
و باید توجیهی پشت هر تصمیمی باشه بعد دوسال باید مشخص بشه
امیر حسین
|
United States
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
خواهان جذب همه پذیرفته شدگان تا پایان مرداد هستیم
سجاد
|
United States
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
سلام خداقوت
خواهشا پیگیر مصاحبه با وزیر باشید مرداد ماه هم در حال تمام شدن هست هنوز جواب گزینش ما نیومده اینجوری بخواد پیش بره نتیجه ای نداره
لطفا پیگیری کنید برای مصاحبه ممنون
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
باسلام،لطفاباوزیردادگستری مصاحبه کنیدپس چی شداین قولی ک دادی،مردادم ک داره تموم میشه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
خدا خودت گره از کارمان باز کن
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
واقعا چرا. مااااا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
خخخخ بازم این وعده سرکاری بود ......
س
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
پس چرا خبری نمیشه..ما داریم به قهقرا میریم...
حمیده بوران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
پس کی تعیین تکلیف میشیم؟
انتظار تا کی؟
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
وزیر محترم اینقدر که به وعده عمل کردن شما برام مهمه جذب برام مهم نیست...به عهدت وفا کن..
هیچکس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آَمَنُوا لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ کَبُرَ مَقْتًا عِندَ اللَّهِ أَن تَقُولُوا مَا لَا تَفْعَلُونَ.(سوره صف2و3)اى کسانى که ایمان آورده اید چرا چیزى میگویید که انجام نمیدهید نزد خدا سخت ناپسند است که چیزى را بگویید و انجام ندهید؟؟؟؟
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۱
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا أَوْفُوا بِالْعُقُودِ...
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام، خواهشا با وزیر درباره قولش مصاحبه کنید، مهلت یکماه ایشان چند روز دیگه تموم میشه
چشم به راه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
مسئولین محترم باشگاه خبرنگاران،لطفامصاحبه..‌مصاحبه...مصاحبه
۹۶ها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
باسلام .آقای وزیر ۲۵مرداد ماه رو برای ما ۵۰۰۰خونواده روز ب یادمانی کنید. ممنون میشیم بحالتون عمل کنید.باتشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
سلام ، لطفا پیگیر وضعیت جذب قبول شدگان کادر اداری قوه قضاییه و تحقق وعده مسئولین باشید
خدا خودش شاهده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
یعنی میشه یه روز از خواب پاشم دیگه بیقراری و استرسی که از بلاتکلیفی دارم با یه زنگ زدن جهت دعوت به کار تموم بشه
مریم کزما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
امیدوارم غروب مرداد با طلوع شهریور برای همه ما مسرت بخش باشه
آمین
بازام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
خدایا تاکی انتظار؟؟؟
ببار ای باران ببار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
چرا ما را از این بلاتکلیفی بیرون نمیارن
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظران جذب درمردادماه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
۲۵مرداد چندروزش مونده چرا خبری نیس.آقای آوایی وزیر محترم بفکرماباشین .
توسعه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
دوستان راست میگن علاوه بر اقای آوایی یه مصاحبه ای هم با آقای نوبخت انجام بدید
کادر اداری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
با وزیر مصاحبه کنید
با نوبخت مصاحبه کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
با نوبخت مصاحبه کنید
ناشناس
|
Romania
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۰
یک ماه اوایی تموم شد
ای خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
مناهلم مستاجرم و یه بچه دارم بیکارم بخدا به نونمنم شبم محتااجم پس فردا عید قربان هست من به بچه ام چی. بگم ؟؟ترا خدا به دادمون برسبن
Amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام تو را خدا از مسئولان بخواهید فقط فقط فقط به حرف خودشان عمل کنند در جلسه 25 تیر باحضور دولت وقوه قضایبه ووزیر دادگستری بنا شد وزیردادگستری مراحل جذب تمام پذیرفتگان کارکنان اداری قوه قضاییه را انجام دهند وجذب حداکثر درمدت یک ماه صورت بگیرد مسئولان فقط به وعده خودشان عمل کنند خواهشمندیم از وزیر پادگستری هم مصاحبه بگیرین که این وعده درچه مرحله ای است واین افراد از شهریور شروع به کار می کنند؟ متشکر
مرضیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
جناب اوای ما باید چند تا عرفه بگذر که تکلیف ما روشن بشه لطفلا پاسخ بدین
نفس آخر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
متآهل ودارای فرزندهستم وبخاطر بوجود اومدن این شرایط، دارم عصبی ودیوانه میشم
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
پیگیری جذب کارکنان اداری قوه قضاییه لطفا لطفا لطفا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام، خواهش می کنم یه مصاحبه با وزیر دادگستری داشته باشید و در مورد وضیعت باقی بچه ها سوال کنید که چه زمانی قراره جذب بشن، خود شون قول یک ماه رو دادن، با تشکر از شما
دوسال انتظار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
دو سوم از مرداد ماه تموم شد و هنوز خبری از جذب همه پرسنل نشد آقای وزیر باید نسبت به قولی که دادند پاسخگو باشند
اگه میشه یه سوالی در این باره از وزیر بپرسید
هر روز بدتر از دیروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
از وزیر محترم بپرسید چرا قول بی عمل میدن؟!!!!
به خدا تمام قسطام مونده
کارمند چشم به راه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
چرا با وزیر دادگستری مصاحبه نمیکنید؟؟
همتیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
چرا دیگه خبری از جذب نیست!!چرا به قولشون عمل نمیکنند!
تنهای تنها
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
فقط 10 روز دیگه تا پایان مرداد مونده
96 تا 98
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
چرا مصاحبه با وزیر را انجام نمیدید؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سلام.خواهش میکنیم صدای ما باشید
ناشناس
|
-
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
اقا توروخدا یکی به داد اینهمه جوون برسه
سینا
|
-
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
اقا توروخدا یکی به داد اینهمه جوون برسه با هزارتا مشکل دستدو پنجه نرم میکنیم افسردی گرفتم. خدا رو‌خوش نمباد چطور میخواین پیش خدا جوابگو باشین. اخه این انصاف نیست
بی خیال دنیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
مصاحبه مصاحبه مصاحبه
مصاحبه
مصاحبه
مصاحبه
؟
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
خسته شدیم لطفا به این بلاتکلیفی بی انتها پایان بدید!!
صبوری تا کی؟
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
خبرنگاران محترم باشگاه خبرنگاران جوان ضمن تبریک به خاطر روز خبرنگاران که چندین روز پیش بود و تشکر و قدردانی از زحمات بی وقفه شما. تو را خدا یه تاریخی برا مصاحبه با وزیر دادگستری انجام بدید
پوسیدیم از بلاتکلیفی !!!
همکاران آینده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
به قول فرموده همکاران. باشگاه خبرنگاران چه زمانی با آقای آوایی وزیر محترم مصاحبه میکنند؟
کائنات هستی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
ضمن تشکر از همکاران محترم در باشگاه خبرنگاران جوان .فکر کنم وقت آن رسیده که باشگاه خبرنگاران جوان مصاحبه ای را با وزیر دادگستری انجام بدند
خدا را دارم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
باشگاه خبرنگاران جوان کی با وزیر مصاحبه میکنند؟
جوان منتظر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
سبلم بر مسئولین باشگاه خبرنگاران جوان. ببخشید کی ترتیب مصاحبه با وزیر را میدید؟ لینک شما از تاریخ 7 مرداد فعال شده ولی تا کنون مصاحبه ای با وزیر صورت نگرفته!
ارسطو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
مرداد هم که داره تموم میشه پس این قول وزیر کجا رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۸
سلام..وزیر محترم دادگستری خواهش میکنم به این سونامی بلاتکلیفی پایان بدید...
هوش
|
United Kingdom
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
وزیر باید به قول ۱ماهه خود عمل کند
وحید
|
Germany
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
پایان مرداد نزدیکه و هیچ خبری نشده
لطفا دوباره پیگیر این مشکل بزرگ برای جذب یکباره شوید
مممممممنووووون
علی
|
United States
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
سلام.لطفا مصاحبه با وزیر دادگستری در مورد جذب قبول شدگان قوه قضائیه و وعده ایشان در مورد جذب قبول شدگان تا پایان مرداد را جویا شوید.با تشکر
مهدی
|
Canada
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
خواهشا مجددا پیگیری نمایید .
فاطی
|
France
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
شما تنها کسایی بودین که به ما کمک کردین ،لطفا این بار با از وزیر دادگستری مصاحبه کنید و در مورد روال انجام کارها بپرسید
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
سلام خواهش میکنم صدای مارو به مسولین بسونید
وزیر دادگستری
|
United States
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
چاره کار مصاحبه با وزیر دادگستری
قبول شده ازمون۹۶
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
سلام.دوسال بلاتکلیفی زندگیمان راسخت ومشقت بارکرده.لطفاباوزیردادگستری مصاحبه کنید که فرصتشان درحال تمام شدنه تابه الان چه اقداماتی رو واس جذب ما جوانان مملکت که درازمون قانونی قبول شدیم صورت گرفته است؟؟
قبول شده ازمون قوه قضاییه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
باسلام،ماپذیرفته شدگان کادر اداری قوه قضائیه سال ۹۶، دوسال است بلاتکلیفیم، با توجه به جلسه ۲۵تیرماه کمیسیون قضایی مجلس باخضور وزیر دادگستری ومعاون منابع انسانی قوه و قول وزیر مبنی بر جذب همه پذیرفته شدگان تا پایان مردادماه و همچنین مصاحبه معاون منابع انسانی قوه که دقیقا همین مطالب(جذب همه تا پایان مردادماه) را گفتند، لذا از شما خواهشمند است درباره اخرین اقدامات صورت گرفته برای جذب تمامی پذیرفته شدگان بپرسید؛ همچنین ما خواهان این هستیم که همگی باهم جدب بشویم، بدون هیچگونه تفکیک و گروه بندی، چون همگی در شرایط برابری آزمون دادیم و قبول شدیم،باتشکر
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
سلام.بخداهرساعتم برایمان اندازه یکسال میگذره.به گوش مسولین برسونید بخصوص وزیرمحترم دادگستری برسونید که مهلت یکماهشون داره تمام میشه.بفکرما جوانان باشند.متشکر
مهسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
وزیر باید پاسخگو باشه، چشم 5هزار تا جوون به آقای وزیر تا بلکه از این بلاتکلیفی در بیاییم، دیگه همه کلافه شدیم
ف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
توروخدا با وزیر دادگستری مصاحبه کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۷
مسئولین خودشون وعده یک ماه دادن، خواهشا از وزیر دادگستری پیگیری کنید.
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر