کد خبر: ۷۰۱۸۴۸۹
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۳

مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی را در روز ۱۲ مهر همزمان با هفته نیروی انتظامی برگزار می‌کنیم.

همدان میزبان همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگیدرهفته نیروری انتظامیبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان همدان در نشست هماهنگی برگزاری این همایش گفت: محور همایش‌های پیاده‌روی باید شناساندن ظرفیت‌های بالقوه در سطح استان باشد.

محسن جهانشیر اظهار داشت: برگزاری همایش‌های پیاده‌روی فارغ از ترغیب مردم به ورزش، بهترین فرصت برای معرفی توانمندی‌های مختلف ورزشی، گردشگری و خدماتی است.

او گفت: دستگاه ورزش همدان امکانات لازم برای برگزاری باشکوه همایش پیاده روی خانوادگی هفته نیروی انتظامی را فراهم کرده است و مکان‌هایی برای ثبت نام از مردم برای حضور پرشور در این همایش در نظرگرفته می‌شود.

جهانشیر اضافه کرد: سیاست برگزاری چنین همایش‌هایی تشویق مردم به حضور گسترده در برنامه‌های ورزشی و ایجاد زمینه‌های لازم برای فعالیت گسترده ورزش‌های همگانی در بین آحاد جامعه است.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی همدان نیز با تاکید بر اینکه این همایش به صورت مستقیم از شبکه ملی پخش می‌شود، گفت: سال قبل سیمای مرکز همدان هزینه‌ای را دریافت کرد، اما باید توجه داشت که این همایش آبروی استان است و توان پرداخت چنین هزینه‌هایی وجود ندارد.

هادی سبزواری افزود: همدان پیشینه طولانی در برگزاری همایش‌های بزرگ پیاده روی خانوادگی دارد و از فرمانداران، بخشداران و دهیاران می‌خواهیم که در اجرای باشکوه چنین همایش‌هایی در سطح استان مشارکت کنند.
او بیان کرد: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته نیروی انتظامی دوازدهم مهرماه جاری از تقاطع پژوهش و مسیر‌های منتهی به مجتمع تفریحی توریستی عباس آباد همدان برگزار می‌شود و صد‌ها جوایز ارزنده در نظر گرفته شده است.

سبزواری اضافه کرد: همدان در برگزاری همایش‌های پیاده روی جزو استان‌های پیشرو در کشور است و حضور گسترده مردم را شاهد هستیم.

او خواستار استفاده از تشکل‌های مردمی در برگزاری باشکوه این همایش شد و افزود: انباشته شدن زباله یکی از دغدغه‌های اصلی این همایش است که تشکل‌های مردمی مرتبط با این مساله می‌توانند کمک شایانی داشته باشند.

معاون توسعه ورزش همدان نیز در این نشست گفت: برگزاری باشکوه همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی نیاز به مشارکت و همکاری خوب دستگاه‌های اجرایی دارد.

عباس قهرمانی افزود: این همایش‌ها به صورت مستقیم از شبکه سراسری پخش می‌شود و همه باید در راستای برگزاری مطلوب آن جهادی عمل کنند.
او اضافه کرد: استانداری، فرمانداری، ارگان‌هایی نظیر صدا و سیما، هلال احمر، علیصدر، نیروی انتظامی، دستگاه ورزش، آتشنشانی و آموزش و پرورش نقش محوری در برگزاری مناسب این همایش ایفا می‌کنند.

قهرمانی با اشاره به عزم دستگاه ورزش در مشارکت مطلوب در این همایش گفت: انتظار همکاری گسترده صدا و سیما در تبلیغات مطلوب این همایش داریم.

آخرین همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی استان همدان تابستان امسال به میزبانی شهرستان ملایر برگزار شد.

انتهای پیام/ا

برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در همدان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر