کد خبر: ۷۰۲۰۳۷۹
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
استاندار قم مطرح کرد؛

سرمست گفت: ۶۹ طرح اشتغال‌زایی برای اشتغال روستا‌های بخش مرکزی قم به مبلغ ۵۰۹ میلیارد ریال تصویب شده که برای ۵۳۵ نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛ بهرام سرمست استاندار قم در شانزدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و شورای اداری شهرستان که در حسینیه فاطمه الزهرا (س) شهر قنوات بخش مرکزی برگزار شدگفت: امروز توفیق پیدا کردیم از پروژه‌های مبارک‌آباد و اسلام‌آباد و مجتمع دامپروری بخش قنوات بازدید داشته باشیم.

استاندار قم با تأکید بر اینکه باید مصوبات این جلسه با جدیت دنبال شود، ادامه داد: مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مسئولان بخش مرکزی باید در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت تعریف شود تا تمام برنامه‌ریزی‌ها بر اساس آن صورت بگیرد.

وی افزود: مطالبی که امام‌جمعه شهر قنوات مطرح کردند بخشی را می‌توان به‌عنوان مصوبه بخش مرکزی قول داد و عملیاتی کرد، بخشی از این مطالب هم نیازمند مطالعه و تأمل بیشتری است که به مرور زمان و انجام کار‌های کارشناسی انجام خواهد گرفت.

وی درباره مشکلات روکش آسفالت قم- قنوات گفت: از اداره کل راهداری خواستاریم تا انجام آن را در دستور کار قرار داده، پیگیری و عملیاتی کند.

سرمست با تأکید بر برطرف کردن کامل مسائل حوزه ورزش و جوانان بخش قنوات عنوان کرد: در بخش قنوات و روستای مبارک‌آباد زمین در اختیار اداره کل ورزش و جوانان قرار داده می‌شود تا خانه روستایی و خانه جوانان در آن‌ها ساخته شود.

استاندار قم افزود: پروژه‌های ورزش و جوانان بخش مرکزی باید با مشارکت بخش خصوصی بوده و اداره کل ورزش و جوانان استان باید این پروژه‌ها را پیگیری کند.

وی با اشاره به موضوع مطرح شده در رابطه با ایجاد یک شهرک ناحیه صنعتی نیز گفت: اولویت ما تکمیل و تقویت شهرک صنعتی قنوات است البته با ایجاد ناحیه صنعتی مخالف نیستیم.

سرمست آزادسازی عرصه در مسیر بخش مرکزی قم را مغایر قانون دانست و اظهار داشت: انجام این کار از نظر قانونی منع بودجه‌ای دارد، اما برای زمین‌های معوض این قول را می‌دهیم که شهرداری برای تغییر کاربری این زمین‌ها اقدام کند.

وی در پایان گفت: ۶۹ طرح اشتغال‌زایی برای اشتغال روستا‌های بخش مرکزی قم، به مبلغ ۵۰۹ میلیارد ریال تصویب‌شده که برای ۵۳۵ نفر اشتغال ایجاد می‌کند.

انتهای پیام/الف

تصویب ۶۹ طرح اشتغال زایی با اشتغال ۵۳۵ نفر برای روستا‌های بخش مرکزی قم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر