کد خبر: ۷۰۲۰۹۱۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
ملی پوش هرمزگانی عضو تیم ملی پاراکانو:

ملی پوش هرمزگانی عضو تیم ملی پاراکانو ایران گفت: در مسابقات جهانی مجارستان به دنبال کسب سهمیه بازی‌های پاراالمپیک ۲۰۲۰ توکیو هستم.

اسلام جاهدی ملی پوش هرمزگانی عضو تیم ملی پاراکانو (قایقرانی آب‌های آرام معلولان) ایران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از  هرمزگان ،گفت: در مسابقات جهانی مجارستان به دنبال کسب سهمیه بازی‌های پاراالمپیک ۲۰۲۰ توکیو هستم.

وی با اشاره به اینکه آخرین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است، افزود: در حال سپری کردن تمرینات سخت و فشرده‌ای هستم تا با تمام توان در مسابقات جهانی مجارستان به میدان بروم.

دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا درباره نحوه توزیع سهمیه بازی‌های پاراالمپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: در رقابت‌های جهانی مجارستان ۶ سهمیه و در رقابت‌های جهانی سال آینده به میزبانی آلمان نیز ۴ سهمیه توزیع می‌شود.

اسلام جاهدی افزود: در رقابت‌های جهانی مجارستان که اواخر مرداد برگزار می‌شود ۶ قایق برتر از سه قاره سهمیه می‌گیرند.

وی گفت: منظور از کسب سهمیه سه قاره این است که اگر به طور مثال ۶ نفر اول از اروپا باشند نفرات بعدی از قاره‌های دیگر هم سهمیه خواهند گرفت چرا که باید ورزشکاران سه قاره در رقابت‌های جهانی مجارستان المپیکی شوند.

ملی پوش هرمزگانی عضو تیم ملی پاراکانو با اشاره به اینکه در هر دو بخش کایاک و کانو مسابقه خواهم داد، افزود: کایاک رشته اصلی من است، اما در کانو نیز با تمام توان رقابت خواهم کرد.

اسلام جاهدی گفت: در بین ورزشکاران آسیایی شرایط بسیار خوبی دارم، اما حریفان اصلی من در مسابقات جهانی از کشور‌های استرالیا، نیوزیلند، برزیل و ایتالیا هستند.

وی افزود: در مسابقات قهرمانی جهان سال ۲۰۱۵ که حکم انتخابی بازی‌های پاراالمپیک ۲۰۱۶ ریو را داشت در جایگاه یازدهم قرار گرفتم و با توجه به اینکه تنها ۱۰ نفر برتر راهی مسابقات پاراالمیک می‌شدند، از کسب سهمیه بازماندم.

جاهدی با اشاره به اینکه در چهار سال گذشته تمرینات سخت و پرفشاری را پشت سر گذاشته ام، گفت: امیدوارم با کسب سهمیه پاراالمپیک ۲۰۲۰ توکیو ضمن جبران نتیجه زحمات کادرفنی تیم ملی به آرزوی دیرینه خود هم دست پیدا کنم.

انتهای پیام/ب

قایقران هرمزگانی در اندیشه کسب سهمیه بازی های پاراالمپیک 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر