کد خبر: ۷۰۲۱۱۰۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
کد خبر : ۷۰۲۱۱۰۷

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ازپهلوگیری کشتی بهداد حامل گندم، در چابهارخبرداد.

پهلوگیری کشتی بهداد حامل گندم، در چابهاربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، حسین شهدادی معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان  در خصوص عملیات تخلیه و بارگیری در بندر چابهار و پهلوگیری کشتی بهداد گفت: کشتی «بهداد» حامل کالای اساسی گندم، در بندر شهید بهشتی چابهار پهلوگیری کرد.

شهدادی گفت: این کشتی به صورت کاپوتاژ از بندر امام خمینی (ره) به مقصد بندر شهید بهشتی چابهار بارگیری شده است.

او افزود: بنادر ایران نقش مهمی در تأمین کالا‌های اساسی مردم دارند و بندر اقیانوسی چابهار نیز از این حیث مستثنا نیست.

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای افزایش کیفیت خدمات بندری، به دنبال سرعت تخلیه و بارگیری کشتی‌ها به ویژه کشتی‌های حامل کالا‌های اساسی در بندر چابهار هستیم تا موجب افزایش رضایت صاحبان بار و کالا باشیم.

شهدادی با اشاره به اهمیت ایمنی و سرعت تخلیه کشتی ها، گفت: با توجه به نقش پررنگ کالا‌های اساسی در زندگی مردم، اگر تخلیه این کالا‌ها با سرعت مناسب انجام و به سوی بازار‌های هدف در داخل کشور روانه شود، مانع از افزایش قیمت آن در اثر کمبود کالا و موجب تعادل جو روانی بازار می‌شود.

معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان افزود: در همین خصوص عملیات تخلیه کشتی کانتینری وارداتی دیگری که محتوی کالای اساسی لاستیک خودرو بود در کمتر از یک روز انجام شد که اقدام تأثیرگذاری در این حوزه محسوب می‌شود.

انتهای پیام/گ

پهلوگیری کشتی بهداد حامل گندم، در چابهار

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر