کد خبر: ۷۰۲۱۳۳۵
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴

مسابقات فوتسال جام رسانه قم به مناسبت روز خبرنگار به همت خانه مطبوعات استان آغاز شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛ به مناسبت روز خبرنگار و به همت خانه مطبوعات استان قم مسابقات فوتسال اصحاب رسانه با حضور ٦ تیم در سالن یاس استان قم از روز سه شنبه ٨ مردادماه آغاز و تا سه شنبه ١٥تیرماه ادامه خواهد داشت.

این سرى از مسابقات جام رسانه با حضور ٦ تیم و در دو گروه ٣ تیمى برگزار مى شود که در گروه اول تیم هاى جهاد دانشگاهى، خبرگزارى ایلنا و تیم زنده یاد ناصرى به مصاف یکدیگر مى روند؛ همچنین در گروه دوم تیم‌هاى شهداى رسانه، شهید صارمى و خبرگزارى رسا به رقابت مى پردازند.

از هر گروه دو تیم بالانشین جدول به مرحله نیمه نهایى صعود کرده و به صورت ضربدرى با هم بازى مى کنند تا فینالیست‌های مسابقات مشخص شوند.

برهمین اساس در روز اول مسابقات و بازى افتتاحیه تیم جهاد دانشگاهى با نتیجه ٤بر٢ از سد تیم خبرگزارى ایلنا گذشت و همچنین تیم شهداى رسانه با نتیجه ٧بر٥ موفق به شکست تیم خبرگزارى رسا شد.

روز چهارشنبه و در ادامه رقابت‌ها، تیم خبرگزاری ایلنا از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف تیم زنده یاد ناصری خواهد رفت و تیم شهید صارمی مقابل خبرگزاری رسا صف آرایی خواهند کرد.

همچنین روز پنجشنبه در آخرین روز از بازی‌های مرحله گروهی مسابقات جام رسانه، تیم شهدای رسانه و شهید صارمی از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به مصاف هم می‌روند و تیم جهاد دانشگاهی از ساعت ۱۸:۳۰ مقابل تیم زنده یاد ناصری قرار خواهد گرفت.

با مشخص شدن تیم‌های اول و دوم هرگروه، روز یکشنبه ۱۳ مردادماه تیم اول گروه الف به مصاف تیم دوم گروه ب خواهد رفت و همچنین تیم اول گروه ب با تیم دوم گروه الف به رقابت خواهند پرداخت تا دو تیم فینالیست این رقابت‌ها مشخص شوند.

همچنین بازی رده بندی این سری از جام رسانه، ساعت ۱۷:۳۰ روز سه شنبه ۱۵ مرداد برگزار می‌شود و بازی فینال نیز از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/الف

آغاز مسابقات جام رسانه قم/ قدرت نمایی تیم‌های جهاد دانشگاهی و شهدای رسانه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر