کد خبر: ۷۰۲۳۵۸۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۷
کد خبر : ۷۰۲۳۵۸۴
فرشاد مقیمی:

وزارت صنعت نهضت «ساخت داخل» را بدون وقفه پیگیری می‌کند/ نمی گذاریم هیچ واحد تولیدی یا صنعتی تعطیل شودمعاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اجازه نمی‌دهیم اهداف دشمن برای تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی تحقق یابد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، فرشاد مقیمی عصر امروز در بازدید از پتروشیمی تبریز با تاکید بر اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت نهضت ساخت داخل را با قوت هرچه تمام آغاز کرده است اظهار داشت: در این راستا وزارت صنعت، معدن و تجارت آماده هرگونه همکاری با تولیدکنندگان برای افزایش توان تولید و صادرت کشور است.

وی افزود: خدمت و خدمات‌رسانی به تولیدکنندگان که از آنها به عنوان سربازان جنگ اقتصادی یاد می‌کنیم جزو وظیفه‌هایمان می‌دانیم به همین جهت اگر تولیدکننده‌ای نیاز به خدمت داشته باشد حتی در اقصی نقاط کشور، از خدمت‌رسانی دریغ نمی‌کنیم.

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت بابیان اینکه داخلی‌سازی نیازهای کشور در شرایط تحریمی جزو اولویت‌های اصلی دولت است گفت: در این جهت امسال نهضت «ساخت داخل» را جزو برنامه‌های اصلی که برای تحقق آن وظیفه خودمان می‌دانیم را آغاز کرده‌ایم.

مقیمی ادامه داد: وزارت صنعت ضمن این‌که نهضت «ساخت داخل» را با جدیت و بدون وقفه پیگیری می‌کند از این‌رو تاکید می‌کنیم هر واحد تولیدی یا صنعتی تعطیل شود از آن جلوگیری می‌کنیم.

وی از همکاری بخش‌های از مخابرات و اپراتور همراه اول در راستای داخلی‌سازی قطعات مورد نیاز با وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: بخش‌های از مخابرات و اپراتور همراه اول از نهضت «ساخت داخل» استقبال خوبی داشتند و برای داخلی‌سازی قطعات مورد نیاز با تولیدکنندگان توانمند کشور همکاری می‌کنند.

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت، تامین نقدینگی واحدهای صنعتی را از اولویت‌های اصلی وزارت صمت عنوان کرد و گفت: اجازه نمی‌دهیم اهداف دشمن برای تعطیلی واحدهای تولیدی و صنعتی تحقق یابد.

 فرشاد مقیمی معاون امور صنایع وزیر صمت از بخش‌های مختلف پتروشیمی تبریز و واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی بیلوردی شهرستان هریس بازدید و در جریان مسائل و مشکلات تولیدکنندگان قرار گرفت.

انتهای پیام/ ب

صحبت های معاون امور صنایع وزیر صمت در تبریز

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ