کد خبر: ۷۰۲۶۷۸۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
کد خبر : ۷۰۲۶۷۸۳
معاون قضایی دادستان کل کشور در دوشنبه‌های گام دوم انقلاب مطرح کرد؛

عمرانی از ورود دادستانی کل کشور به تنظیم بازار، بنادر، اتاق بازرگانی و اتاق اصناف از ۸ ماه گذشته خبر داد.

ورود دادستانی کل کشور به حوزه تنظیم بازار، بنادر، اتاق بازرگانی و اصنافبه گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور در نشست دوشنبه‌های گام دوم انقلاب با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب به دو بخش مادی و معنوی تقسیم شده است، اظهار کرد: بعد معنوی ضامن بقای بعد مادی است؛ هر قدمی که بخواهیم برای فصل جدید انقلاب اسلامی بر داریم، اگر فاقد زمینه‌های انگیزشی، مادی و معنوی باشد، به سختی به نتیجه خواهیم رسید.

او با بیان اینکه آن چه که با وجود همه مشکلات موجب ایستادگی مردم پای این انقلاب شده، موضوع ولایت است، افزود: حساسیت امروز، در۴۰ سال گذشته نبوده و نیاز است امروز هر شخصی با هر توانایی وارد میدان شود.

به گفته معاون قضایی دادستان کل کشور، امروز در هر حوزه‌ای از آسیب‌های اجتماعی که وارد می‌شویم ریشه اقتصادی دارد.

او با بیان اینکه دو رویکرد مقابله و کاهش آسیب موادمخدر در دستور کار ماست، افزود: جمع‌آوری معتادان متجاهر و ضربه به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد.

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: تا کنون بیش از ۸ هزار معتاد متجاهر در سطح تهران از بهمن سال ۹۷ جمع‌آوری و نگهداری شده اند.

عمرانی با بیان اینکه امروز به دلیل برخی از کم کاری‌ها هر جا حقی از مردم ضایع می‌شود، به قوه قضاییه و دادستان مراجعه می‌کنند، افزود: دادستانی از ۸ ماه گذشته در حوزه تنظیم بازار، بنادر، اتاق اصناف و اتاق بازرگانی ورود کرده است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر