کد خبر: ۷۰۲۷۵۵۹
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندارگیلان گفت: واحد‌های تولیدی از فرصت بخشش جرایم تامین اجتماعی و مالیاتی بر اساس بخشنامه‌های ابلاغی استفاده کنند

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، آرش فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندارگیلان در نشست مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان که صبح امروز در شهرستان رودسر برگزارشد تصریح کرد: واحد‌های تولیدی می‌توانند با پرداخت اصل بدهی از فرصت بخشش جرایم تامین اجتماعی و مالیاتی بر اساس بخشنامه‌های ابلاغی استفاده کنند.

وی در این نشست با تاکید بر لزوم رفع موانع موجود در حوزه سرمایه گذاری، بخش خصوصی را همراه و مکمل دولت در روند توسعه پایدار خواند و افزود: رونق اقتصاد و اشتغال در گرو حمایت از تولید و سرمایه گذاری است.

وی گفت: در مسیر رونق تولید، بومی سازی صنایع و تربیت نیروی انسانی موجب می‌شود تا گام‌های بلندتری در مسیر خودکفایی ملی برداریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان بر ضرورت اشاعه فرهنگ کار به عنوان میراث معنوی گیلان تاکید کرد و یادآور شد: آموزش‌های کوتاه مدت و بلند مدت برای نیروی انسانی شاغل در صنایع باید مورد توجه مدیران واحد‌های تولیدی قرار گیرد.

فرزام صفت از صاحبان واحد‌های تولیدی خواست تا با پرداخت اصل بدهی از فرصت بخشش جرایم تامین اجتماعی و مالیاتی بر اساس بخشنامه‌های ابلاغی استفاده کنند.

وی با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته در حوزه اشتغال به شهرستان رودسر، خاطرنشان کرد: در این شهرستان بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان در سر فصل تسهیلات روستایی پرداخت اعتبار صورت گرفته است، این در حالیست که منابعی هم از سرفصل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه برای دستگاه‌های صنعت معدن تجارت و جهاد کشاورزی تعیین شده است.

گفتنی است در این نشست مشکلات ۹ واحد تولیدی و صنعتی بخش خصوصی بررسی و راهکار‌هایی جهت رفع موانع موجود بررسی شد.

انتهای پیام/آ

فرصت بخشش جرایم تامین اجتماعی و مالیاتی برای واحد های تولیدی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر