کد خبر: ۷۰۲۹۰۶۵
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
کد خبر : ۷۰۲۹۰۶۵
گروه : همدان » همدان

امروز وظیفه ما در جنگ اقتصادی حمایت عملی و جدی از تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و بازاریان است.

ضرورت حمایت از تولید کنندگان و توزیع کنندگان بازاربه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، استاندار همدان سید سعید شاهرخی استاندار همدان با بیان اینکه کسبه بازار در تاریخ انقلاب هر کجا لازم بوده نقش آفرینی کرده اند و این نشان دهنده تدین، تعهد و مردمداری بازاریان است، گفت:، چون قدرت پردازش نقاط منفی زیاد است در مواردی تخلف برخی در بازار را به کل تعمیم می‌دهیم در حالی که بازار همواره در صف اول انقلاب است.

استاندار همدان با بیان اینکه به سهم خودم به عنوان نماینده عالی دولت از همه بازاریان تشکر و سپاسگزاری می‌کنم، افزود: دشمن در فشار و جنگ اقتصادی از انتقال فرهنگ انقلاب به نسل جدید و بازاریان که پای کار هستند غافل بود و دشمن نتوانست به اهداف خود برسد

شاهرخی با تاکید بر اینکه فشار اقتصادی زیادی بر تولید کنندگان و توزیع کنندگان وارد شد، اما بازاریان مردمداری کردند و با مردم صحبت کرده و آنچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند، اظهار داشت: وظیفه ما در جنگ اقتصادی حمایت عملی و جدی از تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و بازاریان است.

وی با بیان اینکه به مدیران تاکید می‌کنم، امروز وظیفه ما در جنگ اقتصادی حمایت عملی و جدی از تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و بازاریان است تا به وسیله این عزیزان فشار بر مردم را کم کنیم، اضافه کرد: مردم به شایستگی به دهن استکبار زدند و گفتند هرچقدر فشار بیاورید ما به آرمان‌های انقلاب پایبند هستیم.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان و بازاریان در جنگ اقتصادی در حال جنگ تن به تن هستند و باید از آن‌ها حمایت و پشتیبانی کنیم، افزود: آمریکا روز به روز در حال عقب نشینی است و این نشان دهنده اقتدار نظام به واسطه مردم، وجود پرصلابت مقام معظم رهبری و مشخص کردن مسیر مقاومت است.

شاهرخی با بیان اینکه آمریکا از منطق دیپلماسی و مذاکره ایران عصبانی است و وزیر امور خارجه را تحریم می‌کند غافل از اینکه این رفتار‌ها باعث می‌شود، پایداری و مقاومت مردم بالا برود خواستار تشکیل کمیته برند سازی سوغات استان همدان شد و گفت: این اقدام کاری ماندگار خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه بسته بندی سوغات همدان بسیار مهم است و برند سازی و بسته بندی شکیل آن‌ها باید پیگیری و انجام شود، اضافه کرد: پایتخت تاریخ و تمدن آسان به دست نیامده و باید از این عنوان‌ها استفاده شود.
انتهای پیام/ج

حمایت از تولید کنندگان و توزیع کنندگان ضروری است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر